Connect with us

Aktualności

Goleniowianie Roku 2015 uhonorowani

Znany na całym świecie DJ, dwójka młodych karateków oraz działaczka organizacji seniorskich uhonorowani zostali tytułami Goleniowianin Roku 2015 przez „Gazetę Goleniowską”.

Opublikowane

w dniu

Pamiątkowe plakiety zostały rozdane we wtorek w siedzibie miejscowego Teatru Brama. Jak już wcześniej informowaliśmy, tym razem kapituła złożona z laureatów z lat wcześniejszych zdecydowała, że za osiągnięcia w minionych 12 miesiącach docenić należy rodzeństwo Weronikę i Radosława Miadiełków, regularnie zdobywających medale na międzynarodowych zawodach w karate dzieci i młodzieży, Zofię Michalewicz – za aktywizację środowiska ludzi starszych oraz Doriana Tomasiaka, który jako Tom Swoon występuje obecnie na całym świecie – od Meksyku po Japonię i Republikę Południowej Afryki – na imprezach muzyki klubowej.

Tytuły "Goleniowianin Roku" przyznano po raz dwudziesty drugi, wcześniej wręczono je około 70 osobom. Redakcja "Gazety Goleniowskiej" i portalu www.gazetagoleniowska.com za wydarzenie roku uznała 25-lecie "Gazety Goleniowskiej" jako instytucji, która obiektywnie rzecz ujmując przez 25 lat miała i ma istotny wpływ na to, co się w naszym powiecie dzieje. Gościom gali przy tej okazji przedstawieni zostali wszyscy pracownicy firmy.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie