Connect with us

Aktualności

Goleniowianie pomogli Bartkowi

Nie żałowali grosza goleniowianie, którzy wzięli dzisiaj udział w zorganizowanym na osiedlu Helenów festynie charytatywnym „Pomóżmy Bartkowi”.

Opublikowane

w dniu

Nie powstrzymały ich nawet jesienna szaruga, chłód, wiatr i deszcz. Na boisku przy ul. Jodłowej pojawiły się setki osób, by wesprzeć finansowo leczenie i rehabilitację 11-letniego Bartka Kuśmierka, który zmaga się między innymi z guzem na rdzeniu kręgowym. I wygląda na to, że cel ten udało się osiągnąć, bo zebrano ok. 4,7 tys. zł, które – jak powiedziała nam mama chłopca Dorota Domżalska-Kuśmierek – zostaną wykorzystane między innymi na opłacenie rehabilitanta, a także zakup specjalnego materaca i masażera do wanny.   Podczas festynu wiele atrakcji czekało na dzieci, była loteria fantowa, pokaz sprzętu strażackiego, przejażdżki motocyklami, stoiska z domowymi wypiekami, do Goleniowa wybrali się także byli piłkarze Pogoni Szczecin, z którymi można było sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie. Udało się więc połączyć przyjemne z pożytecznym.   Zdjęcia z imprezy mozna znaleźć w naszej galerii.

 

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

W piątek nadzwyczajna sesja śmieciowa.

W najbliższy piątek radni spotkają się na nadzwyczajnej sesji zwołanej na wniosek burmistrza.

Opublikowane

w dniu

Tematem będą propozycje uchwał przygotowane przez burmistrza mające rozwiązać „kryzys śmieciowy”. Sesja rozpocznie się o 9:00.

Kolejny tydzień Goleniów i gmina coraz bardziej „zatapiają” się w nieodbieranych śmieciach. Najbardziej widoczne to jest na ulicach gdzie uliczne kosze są mocno przepełnione.

Gdyby taka sytuacja potrwała jeszcze dłużej gminie grozi zarząd komisaryczny, który może wprowadzić Wojewoda.

powiązane – „PGK – w każdej chwili jesteśmy gotowi odbierać śmieci”

red.

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie