Connect with us

Aktualności

Goleniów: oni będą radnymi

To informacje nieoficjalne. Łukasz Mituła, Krzysztof Czerwiński, Krystyna Jaworska, Krzysztof Rutkowski, Halina Nebratenko, Marzena Pach, Artur Panek, Dorota Chodyko, Krzysztof Zajko, Wojciech Maciejewski, Mariusz Żebiełowicz, Łukasz Dykowski, Lucyna Skałecka-Włodarczyk, Ireneusz Zygmański, Andrzej Wojciechowski, Hubert Kowalewski, Wojciech Łebiński, Agata Wilińska-Onyśko, Czesław Majdak, Irena Henkelman, Marcin Gręblicki.

Opublikowane

w dniu

Oficjalne informacje o składzie Rady Miejskiej Goleniowa będą dostępne prawdopodobnie dopiero nawet za kilka dni. Komputerowy system, który miał obsługiwać wybory, na razie nie działa.

Warto zwrócić uwagę, że w grupie radnych nie ma ani jednego przedstawiciela komitetu Przyjazna Gmina, który wystawił Danutę Faryniarz. Przyjazna Gmina poniosła kompletną klęskę wyborczą. Podobnie goleniowski SLD w wyborach do powiatu, który otrzyma prawdopodobnie 1 mandat.

Tak więc PO ma 7 mandatów, komitet Nasz Goleniów Nasza Gmina też 7, PSL 3 mandaty, radni niezależni – 4.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie