Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Sport

Goleniów-Kijów 1362 km

Sport. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie zaprasza.
Gmina Goleniów – Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie organizuje 13 marca (niedziela) 2022 r. w godz. 10:30-14:00 bieg charytatywny na dystansie 1362 metrów.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje organizator, dystans wynika odległości z Goleniowa do walczącej stolicy Ukrainy – Kijowa jest 1362 km. Bieg lub marsz dla mniej wprawionych przeprowadzimy na bieżni stadionu miejskiego OSiR w Goleniowie na ul. Sportowej 25. Wziąć udział mogą wszyscy – dzieci, młodzież, dorośli, którzy chcą pomóc przebywającym na terenie Goleniowa Ukraińcom.

Wpisowe do biegu od każdej osoby wynosi 13,62 zł. lub jeśli ktoś chce to więcej. Wszystkie wpłaty w całości zostaną przekazane na Fundację św. Wawrzyńca działającą w Goleniowie i wpisaną do KRS pod numerem 0000947262. Z zebranych środków finansowych pokrywane będą najpilniejsze potrzeby przebywających na terenie gminy Goleniów uchodźców z objętej wojną Ukrainy.

red.

powiązane – „Specjalne pociągi”

Sport

Otwarcie sezonu

Sport. W nadchodzącą sobotę w Lubczynie zostanie otwarty tegoroczny sezon żeglarski.

Opublikowane

w dniu

Organizatorzy zapraszają na godzinę 16 – szczegóły na plakacie obok.

red.

powiązane – „Na czym lotnisko zarabia najwięcej?”

Kontynuuj czytanie

Sport

Mistrzyni Europy

Sport. Martyna Jancelewicz poraz drugi z rzędu została Młodzieżową Mistrzynią Europy.

Opublikowane

w dniu

W finale rozgrywanych w Chorwacji zawodów pokonała jednogłośnie na punkty Rumunkę Petcu Aleksandrę.

red.

powiązane – „Stypendium dla Martyny”

Kontynuuj czytanie

Sport

Stypendium dla Martyny

Sport. Blisko 60 młodych i utalentowanych sportowców z Pomorza Zachodniego będzie pobierać stypendia w 2022 roku – wsród nich Martyna Jancelewicz.

Opublikowane

w dniu

Jako jedyna z naszego powiatu będzie to stypendium pobierać i w najwyższej kwocie. To nagroda za ubiegłoroczne osiągnięcia na arenie międzynarodowej i ogólnopolskiej. Urząd Marszałkowski przeznaczył na ten cel blisko 300 tys. zł.

Martyna Jancelewicz z SSW Taurus Goleniów będzie przez 10 miesięcy otrzymywać 1000 zł stypendium – w sumie 10 tyś zł. To jej kolejne pieniężne wyróżnienie od marszałka – niedawno otrzymała nagrodę 6 tys zł. za osiągnięcia sportowe w roku 2021.

red.

powiązane – „Tylko Jancelewicz i Gajewski”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie