Connect with us

Sport

Goleniów-Kijów 1362 km

Sport. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie zaprasza.
Gmina Goleniów – Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie organizuje 13 marca (niedziela) 2022 r. w godz. 10:30-14:00 bieg charytatywny na dystansie 1362 metrów.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje organizator, dystans wynika odległości z Goleniowa do walczącej stolicy Ukrainy – Kijowa jest 1362 km. Bieg lub marsz dla mniej wprawionych przeprowadzimy na bieżni stadionu miejskiego OSiR w Goleniowie na ul. Sportowej 25. Wziąć udział mogą wszyscy – dzieci, młodzież, dorośli, którzy chcą pomóc przebywającym na terenie Goleniowa Ukraińcom.

Wpisowe do biegu od każdej osoby wynosi 13,62 zł. lub jeśli ktoś chce to więcej. Wszystkie wpłaty w całości zostaną przekazane na Fundację św. Wawrzyńca działającą w Goleniowie i wpisaną do KRS pod numerem 0000947262. Z zebranych środków finansowych pokrywane będą najpilniejsze potrzeby przebywających na terenie gminy Goleniów uchodźców z objętej wojną Ukrainy.

red.

powiązane – „Specjalne pociągi”

Sport

Turniej oldbojów

Sport. W sobotę 22 czerwca na stadionie w Nowogardzie zagrają oldboje.

Opublikowane

w dniu

Szczegóły na plakacie obok.

red.

powiązane – „Będzie rękaw na lotnisku”

Kontynuuj czytanie

Sport

Wygrał triathlon

Sport. Jacek Rybarczyk z Goleniowa ze złotym medalem na JBL Triathlon Sieraków

Opublikowane

w dniu

Przez cały ostatni weekend maja nad jeziorem Jaroszewskim w Sierakowie triathloniści mierzyli się w kultowych zawodach JBL Triathlon Sieraków. Start był zdecydowanie udany dla Jacka Rybarczyka z Goleniowa, który wywalczył złoty medal w kategorii 50-59 lat mężczyzn na dystansie sprinterskim.

Podczas tegorocznej edycji rywalizacja odbyła się na trzech dystansach indywidualnych (112,99 km, 56,5 km oraz 28,25 km) oraz na jednym dystansie drużynowym (56,5 km).

red.

powiązane – „Nowe przystanki i biletomaty”

Kontynuuj czytanie

Sport

Mistrzostwa i bieg Super Mamy

Sport. W dniach 25-26 maja 2024. na stadionie miejskim OSiR odbędą się Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce U18 i U20 organizowane przez Zachodniopomorski Związek Lekkiej Atletyki…

Opublikowane

w dniu

…a jutro bieg Super Mamy (szczegóły na plakacie obok).

Jak podaje Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie na czas odbywania się zawodów murawa główna na stadionie i bieżnia, zostają wyłączone z użytkowania. Zapraszamy do kibicowania.

red.

powiązane – „Karty rozdane, czas na rozgrywkę”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie