Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

Goleniów europejskim centrum

O około 260 osób planuje zwiększyć zatrudnienie działająca w Goleniowskim Parku Przemysłowym firma sia Abrasives, wchodząca w skład grupy Bosch.

Opublikowane

w dniu

W czwartek oficjalnie ruszyła budowa nowej hali produkcyjnej zakładu, w którym obecnie pracuje około 130 ludzi. Wytwarzane i konfekcjonowane będą w niej materiały ścierne, wytwarzane dla znanej wszystkim majsterkowiczom marki, nowa linia technologiczna powinna ruszyć już w maju.

– Wtedy zatrudniać będziemy łącznie około 400 osób, a co najważniejsze, będziemy zajmować bardzo istotną pozycję w strukturze koncernu Bosch – mówi Dawid Nowakowski. – To główna siedziba, to główna fabryka akcesoriów do elektronarzędzi, to centrum europejskie, świadczące także usługi dla innych zakładów Boscha.

Wartość inwestycji szacuje się na około 80 milionów złotych. Nieoficjalnie mówi się, że w Goleniowskim Parku Przemysłowym pojawi się wkrótce kolejny wielki inwestor, który wybuduje ogromne centrum logistyczne.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie