Connect with us

Aktualności

Goleniów dla Lenki

25 i 26 marca, czyli w Wielki Piątek i Wielką Sobotę, na terenie Goleniowa odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc Lence Wawrzyckiej z Przybiernowa.

Opublikowane

w dniu

Nieproszony gość w oczach Lenki to nowotwór. I to nie w jednym, tylko od razu w obu oczkach. Jeśli leczenie nie będzie skuteczne, trzeba go usunąć razem z okiem… Jeśli się przerzuci, to od razu na mózg… Jeśli pomożemy Lence wyjechać do USA na terapię, te czarne scenariusze będzie można wyrzucić do kosza. Potrzebujemy ogromnej kwoty, żeby to było możliwe – ponad 300.000 dolarów (czyli ponad milion złotych!). Nowe guzy rosną, jest ich coraz więcej, więc musimy się śpieszyć.

"My jako Rodzice robimy wszystko, pukamy do każdych drzwi i wołamy o POMOC dla Naszej Lenki. Pomóżcie Nam! Zostało Nam mało czasu do końca zbiórki! Tysiące myśli w głowie, pytania czy się uda i najgorsza- niepewność. 10 kwietnia 2016r. zakończymy zbiórkę na leczenie w Stanach… nie wstydzimy się używać słowa proszę. Dlatego PROSIMY wspierajcie Nas wpłatami, dobrym słowem. Już tyle tego otrzymaliśmy, nie wiemy jak Wam dziękować. Prosimy abyście w tak trudnym dla Nas czasie byli z Nami. Rodzice Lenki"

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie