Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

Goleniów budził Justynę

W sobotę i niedzielę odbyły się w Goleniowie trzy duże imprezy na rzecz Justyny Szulc, która – po nagłym zatrzymaniu krążenia – od 23 grudnia ub. roku jest w śpiączce.

Opublikowane

w dniu

W dwudniową akcję „Razem obudźmy Justynę” zaangażowało się kilkaset osób. Najbardziej wzruszający i zarazem widowiskowy był niewątpliwie sobotni bieg, w którym udział wzięło ok. 270 osób (tyle numerów wydano). Wśród biegnących dla Justyny byli między innymi burmistrz Robert Krupowicz, maratończycy Aneta i Dariusz Gapińscy, motocykliści z goleniowskiej Motokorby, silna grupa „Be Active and Help” i 30-osobowa grupa „patyczaków” z UTW. Sobotę zakończył maraton zumby, w którym udział wzięło ponad 100 osób.

W niedziele natomiast w Goleniowskim Domu Kultury zorganizowany został kiermasz ciast, torebek i odzieży oraz blisko 3-godzinny koncert. Zagrali i zaśpiewali m. innymi: Asia Stanuch z zespołem, zespół „Specyficzni” z Hubertem Biczkowskim, grupa harcerzy, solistki ze studia wokalnego GDK oraz akordeonista Antoni Chmielniak, zatańczyły cheerleaderki z Gimnazjum nr 1.

Dochód ze wszystkich działań przeznaczony zostanie na leczenie Justyny w specjalistycznych ośrodkach oraz jej rehabilitację.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie