Connect with us

Aktualności

Gminna reklama prywatnego festiwalu

Na stronie internetowej GPP, która jest własnością Gminy Goleniów, jest czysto reklamowa informacja, promująca prywatny festiwal Rock Hard Ride Free 2016.

Opublikowane

w dniu

Już na stronie głównej aktualności jesty zachęta  – "duża scena obsadzona, bilety w sprzedaży". Po rozwinięciu możemy przeczytać obszerny materiał o festiwalu oraz reklamową zachętę: "…Bilety do nabycia na www.bilety24.pl. Pośpiech jak najbardziej wskazany, gdyż liczba biletów jest ograniczona. Do końca maja za dwudniowy karnet zapłacimy jedyne 179 zł, a  za jeden dzień 94 zł. Od czerwca bilety drożeją odpowiednio o 20 i 10 zł…".

Podczas niedawnego spotkania organizatorów festiwalu, burmistrza i radnych, burmistrz Krupowicz oświadczył publicznie, że festiwal jest imprezą prywatną, a gmina Goleniow nie jest w żaden sposób zaangażowana w jego organizację. Jedyne, co burmistrza z festiwalem wiąże, to pozwolenie na organizację imprezy masowej. A sami organizatorzy wszędzie głoszą, że to prywatna i nastawiona na zarobek komercyjna impreza.

Jak nam powiedział wiceburmistrz Tomasz Banach, stroną internetową GPP od strony merytorycznej zajmuje się doradca burmistrza d/s GPP Paweł Bartoszewski (występujący jednocześnie prywatnie jako współorganizator festiwalu).

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

W piątek nadzwyczajna sesja śmieciowa.

W najbliższy piątek radni spotkają się na nadzwyczajnej sesji zwołanej na wniosek burmistrza.

Opublikowane

w dniu

Tematem będą propozycje uchwał przygotowane przez burmistrza mające rozwiązać „kryzys śmieciowy”. Sesja rozpocznie się o 9:00.

Kolejny tydzień Goleniów i gmina coraz bardziej „zatapiają” się w nieodbieranych śmieciach. Najbardziej widoczne to jest na ulicach gdzie uliczne kosze są mocno przepełnione.

Gdyby taka sytuacja potrwała jeszcze dłużej gminie grozi zarząd komisaryczny, który może wprowadzić Wojewoda.

powiązane – „PGK – w każdej chwili jesteśmy gotowi odbierać śmieci”

red.

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie