Connect with us

Nowogard

Głośno w całej Polsce

Nowogard. Po głośnej w całej Polsce rekordowej przegranej, we wtorek w nowogardzkim ratuszu odbyło się kolejne spotkanie, podczas którego toczyła się dyskusja dotycząca konfliktu pomiędzy piłkarzami a zarządem LKS Pomorzanin Nowogard.

Opublikowane

w dniu

Jak podej gmina, na zaproszenie burmistrza pojawili się na nim przede wszystkim piłkarze, były trener Kamil Twarzyński, reprezentacja kibiców, wbrew wcześniejszym zapowiedziom zabrakło przedstawicieli zarządu klubu, czyli prezesa Marcina Skórniewskiego oraz sekretarza Macieja Krigera.

Przybyli na spotkanie goście, w tym Radosław Janukiewicz, Karol Ława i Konrad Kowalczyk, zaprezentowali przedstawicielom władz gminy swój punkt widzenia na to, dlaczego w Pomorzaninie doszło do podziału skutkującego jego obecną, bardzo złą sytuacją kadrową pierwszej drużyny i głośną już w całej Polsce porażką 0:53 z Wybrzeżem Rewalskim Rewal. Dodawali, że sprawy zaszły tak daleko, że nie widzą możliwości osiągnięcia porozumienia z obecnym zarządem klubu i oczekują złożenia przez zarząd dymisji. Zdecydowanie poparli to stanowisko kibice.

red.

powiązane – „I rekord świata”

Nowogard

Dewastacja w Wojcieszynie

Nowogard. Zdewastowano ogród przy kościele we wsi pod Nowogardem.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje Radio Szczecin, ktoś samochodem zniszczył ogrodzenie i teren przy świątyni w Wojcieszynie.

Sprawa została zgłoszona na policję. Mieszkańcy wsi proszą o informacje w celu ustalenia sprawców.
Kościół św. Jana Pawła II w Wojcieszynie zbudowano w ubiegłym roku z inicjatywy mieszkańców. A latem tego roku, urządzili oni wokół niego ogród.

red.

powiązane – „Wojcieszyn na antenie”

Kontynuuj czytanie

Nowogard

Choinka i wyścig

Nowogard. W niedzielę będzie rozświetlenie choinki i wyścig kolarski.

Opublikowane

w dniu

Więcej na plakatach.

red.

powiązane – „Będzie śledztwo”

Kontynuuj czytanie

Nowogard

Szukają pracowników

Nowogard. Zakład Karny w Nowogardzie pilnie poszukuje kandydatów do służby.

Opublikowane

w dniu

„Witam!

Bardzo proszę o bezpłatne umieszczenie na Państwa portalu ogłoszenia dot. naboru do służby w SW. Od dłuższego czasu borykamy się z brakiem kandydatów. Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc!

Uwaga!
Rozpoczęcie procedury kwalifikacyjnej NR XIX/2021 dla kandydatów do służby w Służbie Więziennej na terenie podległym Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Szczecinie.

W Zakładzie Karnym w Nowogardzie pilnie potrzebni są kandydaci na stanowiska: strażnik więzienny, młodszy referent/młodszy instruktor działu kwatermistrzowskiego lub oddziału zewnętrznego w Płotach, młodszy referent/młodszy instruktor-szef kuchni działu kwatermistrzowskiego lub oddziału zewnętrznego w Płotach oraz młodsza pielęgniarka/ młodszy pielęgniarz/ ratownik medyczny

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą zatrudnienia!

Z poważaniem,

kpt. Przemysław Sońtka
Rzecznik Prasowy Dyrektora
Zakładu Karnego w Nowogardzie”

red.

powiązane – „Będzie śledztwo”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie