Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

Gdzie się wybrać?

Propozycje na weekend.

Opublikowane

w dniu

IX Jazz Piknik nad Zalewem
Stepnica, sobota, 3 sierpnia, od godz. 15.00
W stepnickim amfiteatrze w kilkugodzinnym koncercie wystąpią m. innymi: Siggy Davis (USA) & Krzysztof „Puma” Piasecki Band, Maya Koterba & Przemek Raminiak i Tomasz Grabowy Band, gość specjalny – Marta Klouckova Quartet (Czechy).
Wstęp wolny.

VIII Dzień konia
Dzieszkowo, gm. Przybiernów, sobota, 3 sierpnia, od godz. 15.00
W programie m. in.: wystawa koni, zawody zaprzęgowe, skoki rzez przeszkody, zabawy dla dzieci i inne atrakcje. Gwiazdą imprezy będzie Tyberiusz Kowalczyk.
Wstęp wolny.

Z cyklu „Serce Miasta”
Koncert grupy Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn.
Goleniów, amfiteatr, niedziela, 4 sierpnia, godz. 19.00.
Wstęp wolny.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie