Connect with us

Aktualności

Gala sportu

W miniony piątek odbyła się tradycyjna uroczysta Gala Sportu, w trakcie której podsumowane zostały osiągnięcia sportowe zawodników z klubów sportowych gminy Goleniów w 2017 roku.

Opublikowane

w dniu

Łącznie nagrodzonych zostało 143 zawodników z ośmiu klubów Gminy Goleniów, tj. Barnima Goleniów, Hanzy Goleniów, UKS Prestige Goleniów, Taurusa Goleniów, Tarczy Goleniów, LUKS Karate Goleniów, LUKS JF Duet Goleniów, UKS Olimpijczyk Kliniska oraz 20 trenujących ich trenerów.

Dekoracji zawodników i trenerów dokonali Robert Krupowicz i Henryk Zajko, burmistrz i wiceburmistrz Gminy Goleniów, Łukasz Mituła, przewodniczący Rady Miasta oraz Marcin Kuduk, wiceprzewodniczący Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego.

Wśród zaproszonych gości byli także prezesi klubów sportowych Gminy Goleniów, dyrektorzy i nauczyciele gminnych szkół podstawowych, przedstawiciele mediów oraz licznie zgromadzeni rodzice.

 

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Menadżer skarbnikiem

Goleniów. Andrzej Cieśliński opuścił fotel prezesa PGK i przeniósł się do UMiG – jest nowym skarbnikiem gminy.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami podsumowuje swoja dwuletnia pracę w PGK, mówiąc o aktualnym stanie spółki i jej głównym zadaniu, czyli odbiorze gminnych śmieci. Druga część rozmowy traktuje o wyzwaniach jakie niesie ze sobą funkcja skarbnika. Cieśliński mówi nam dlaczego będąc „menadżerem do wynajęcia” przyjął propozycje burmistrza i czy będzie tylko głównym księgowym budżetu, czy kreatywnym finansistą.

Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Cieśliński za Guzikiewicza

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie