Connect with us

Aktualności

Gala sportów walki w Stepnicy

Już w najbliższą sobotę w Stepnicy po raz siódmy odbędzie się Gala Sportów Walki, z której dochód uzyskany ze sprzedaży cegiełek oraz aukcji zostanie przeznaczony na pomoc Alicji Osmolak, bohaterki programu „Najsłynniejsze Okno w Polsce”. Początek imprezy od godziny 14.

Opublikowane

w dniu

Swój udział potwierdził doskonały polski bokser Przemysław Saleta. Podczas gali wystąpi wielu artystów muzycznych, m.in zespół muzyczny „Najlepszy przekaz w mieście". W trakcie gali można będzie zobaczyć symulację wypadku drogowego oraz udzielania pierwszej pomocy. Dzieci będą mogły skorzystać  z jazdy quadami, motocyklem jak również bawić się w świecie zabaw. W imprezie udział wezmą dzieci z domów dziecka, dla których przygotowano konkursy oraz zabawy.

Gazeta Goleniowska oraz portal www.gazetagoleniowska.com są patronem medialnym imprezy. Od dziś aż do soboty codziennie najświeższe informacje na temat imprezy w naszym portalu. W piątek wieczorem specjalnie dla naszych czytelników galeria zdjęć z oficjalnego ważenia zawodników MMA, a w sobotę wieczorem galeria zdjęć z imprezy. Z kolei w piątek 19 września w papierowym wydaniu Gazety Goleniowskiej będzie można przeczytać i zobaczyć to, czego nie zobaczycie nigdzie indziej. Zapraszamy serdecznie!

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

W piątek nadzwyczajna sesja śmieciowa.

W najbliższy piątek radni spotkają się na nadzwyczajnej sesji zwołanej na wniosek burmistrza.

Opublikowane

w dniu

Tematem będą propozycje uchwał przygotowane przez burmistrza mające rozwiązać „kryzys śmieciowy”. Sesja rozpocznie się o 9:00.

Kolejny tydzień Goleniów i gmina coraz bardziej „zatapiają” się w nieodbieranych śmieciach. Najbardziej widoczne to jest na ulicach gdzie uliczne kosze są mocno przepełnione.

Gdyby taka sytuacja potrwała jeszcze dłużej gminie grozi zarząd komisaryczny, który może wprowadzić Wojewoda.

powiązane – „PGK – w każdej chwili jesteśmy gotowi odbierać śmieci”

red.

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie