Connect with us

Aktualności

`Franek` na liście PO

Franciszek Harbacewicz, znany w Goleniowie kolarz oraz biznesmen, jest największą niespodzianką na wyborczych listach Platformy Obywatelskiej.

Opublikowane

w dniu

Pełna lista kandydatów do Rady Miejskiej w Goleniowie wygląda następująco: okręg 1 – Franciszek Harbacewicz, okręg 2 – Michał Bartoszewski, okręg 3 – Wojciech Łebiński, okręg 4 – Krzysztof Rutkowski, okręg 5 – Krystyna Jaworska, okręg 6 – Jan Staniucha, okręg 7 – Andrzej Kubler, okręg 8 – Czesław Majdak, okręg 9 – Sylwester Kinik, okręg 10 – Marzenna Budek, okręg 11 – Krzysztof Czerwiński, okręg 12 – Łukasz Mituła, okręg 13 – Halina Nebratenko, okręg 14 – Mariusz Posieczek, okręg 15 – Mieczysław Pieprz, okręg 16 – Edyta Górska, okręg 17 – Jerzy Maksym, okręg 18 – Zdzisława Galant, okręg 19 – Tadeusz Skałecki, okręg 20 – Barbara Nowakowska, okręg 21 – Adam Frydrychowicz.

O mandaty radnych powiatowych w okręgu nr 1 (gmina Goleniów) powalczą: . Tomasz Stanisławski, Jolanta Jarlaczyńska, Paweł Bartoszewski, Beata Łapaj, Sylwester Górzny, Mariusz Zalewski, Maria Palica, Mirosław Guzikiewicz, Magdalena Kaczyńska, Piotr Adamkiewicz, Grażyna Górska, Marcin Olesiński, Małgorzata Radoń, Ryszard Bindas, Andrzej Wolańczyk i Bogusław Zaborowski.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie