Connect with us

Aktualności

Fotograf z planem

W świecie mody, nie tylko zresztą polskim, karierę zaczyna robić ostatnio fotograf posługujący się pseudonimem Maxwell. Na koncie ma już między innymi sesję zdjęciową z Iloną Felicjańską, publikacje w amerykańskich magazynach, a na widoku – kolejne, bardzo ciekawe propozycje. Sebastian Kopeć, goleniowianin z urodzenia i wyboru, ma plan na życie.

Opublikowane

w dniu

Przygodę z fotografią mody rozpoczął w 2009 r., pierwsza sesja odbyła się w… pubie Leonardo. Zdjęcia trafiały na stronę internetową, prowadzoną przez ich autora, wysyłane były także do magazynów poświęconych modzie. Przełom nastąpił, gdy z prośbą o zrealizowanie sesji zdjęciowej zwróciła się do niego Beata Szarłowska, biorąca udział w telewizyjnym programie „Top Model”, a chwilę później inna jego uczestniczka – Anna Piszczałka. „Potem już poszło”, mówi Maxwell. „Jak robi się zdjęcia znanym osobom, zaczyna człowiek naprawdę w branży istnieć, otrzymywać propozycje. To właśnie Beata, Ania i Paulina Papierska wypromowały mnie w świecie mody. Poleciałem wtedy jak burza. Zaczęły dzwonić agencje mody, robiłem zdjęcia kolejnym modelkom. Tak to działa”.

Więcej na ten temat napiszemy w najbliższym piątkowym wydaniu "Gazety Goleniowskiej".

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie