Connect with us

Aktualności

Filip i Adrianna bezkonkurencyjni

W miniony weekend 66 żeglarzy w Lubczynie rywalizowało w 3. regatach o Puchar Ziemi Goleniowskiej, w klasie Optimist.

Opublikowane

w dniu

W grupie A, (posługując się żargonem piłkarskim można ich porównać do ekstraklasy) bezkonkurencyjny okazał się aktualnie 45 zawodnik na świecie, uczestnik finałów Mistrzostw Świata rozgrywanych na przełomie sierpnia i września w Dziwnowie – Filip Miłoszewski, zawodnik UKS Barnim Goleniów. Wygrał 7 wyścigów a w jednym był drugi. Na drugim miejscu podium stanął jego klubowy kolega Marcel Misiaszek.

W grupie B równie efektywnie jak i efektownie żeglowała Adrianna Skrzecz z UKS Barnim Goleniów, która podobnie jak Filip wygrała 7 z 8 wyścigów a w tym jednym była druga. Tuż za podium uplasował się Antoni Pasich z Barnima Goleniów, który przegrał miejsce na podium tylko o dwa punkty. Pozostałe miejsca zawodników UKS Barnim Goleniów: Grupa A: 9. miejsce – Maksymilian Pasich. Grupa B:  9. miejsce – Oskar Sawicki, 10. miejsce – Dominika Sawicka, 11. miejsce Tomasz Gajda, 18. miejsce Stanisław Maik, 23. miejsce Jakub Laska.Grupa C: 18. miejsce Szymon Michalak, 19. miejsce Aleksandra Bobrowska i 21. miejsce Rafał Wypyski.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie