Connect with us

Aktualności

Festyn dla Emila

Aby wspomóc rodziców w pozyskaniu funduszy na leczenie i rehabilitację 7-letniego goleniowianina Emila Kazanowskiego, u którego lekarze zdiagnozowali złośliwy nowotwór mózgu – rdzeniaka zarodkowego z przerzutami do kręgosłupa, przyjaciele i organizacje zapraszają wszystkich ludzi dobrej woli do udziału w festynie charytatywnym „Pomoc dla Emilka”.

Opublikowane

w dniu

Wśród atrakcji m.in. przejażdżki motorem, wystawa sprzętu wojskowego, strzelnica, dmuchane zamki, malowanie twarzy, kiełbaski z grilla, grochówka, pyszne ciasta, wata cukrowa, popcorn. Festyn odbędzie się w niedzielę, 23 kwietnia na goleniowskim stadionie. Rozpocznie się o godz. 13:00.

Przed Emilkiem jeszcze długa droga w walce o życie. Leczenie i rehabilitacja będą bardzo kosztowne. Zwracamy się z prośbą do wszystkich ludzi życzliwych o wsparcie i pomoc w pozyskaniu funduszy na leczenie, rehabilitację, zakup lekarstw. Rodzice proszą również o przekazanie 1% podatku.

Wszelkie wpłaty należy kierować na numer konta Fundacji Słoneczko:
Cel szczegółowy: EMIL KAZANOWSKI 1093/K
89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
KRS 0000186434

Wiecej informacji o Emilu i jego walce na profilu facebookowym Emilek kontra Rdzeniak.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

W piątek nadzwyczajna sesja śmieciowa.

W najbliższy piątek radni spotkają się na nadzwyczajnej sesji zwołanej na wniosek burmistrza.

Opublikowane

w dniu

Tematem będą propozycje uchwał przygotowane przez burmistrza mające rozwiązać „kryzys śmieciowy”. Sesja rozpocznie się o 9:00.

Kolejny tydzień Goleniów i gmina coraz bardziej „zatapiają” się w nieodbieranych śmieciach. Najbardziej widoczne to jest na ulicach gdzie uliczne kosze są mocno przepełnione.

Gdyby taka sytuacja potrwała jeszcze dłużej gminie grozi zarząd komisaryczny, który może wprowadzić Wojewoda.

powiązane – „PGK – w każdej chwili jesteśmy gotowi odbierać śmieci”

red.

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie