Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

Festiwal zakończony, nagrody rozdane

15 maja w Goleniowskim Domu Kultury spotkali się laureaci XXVIII Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Pięknej ColorArt 2018, by wziąć udział w otwarciu wystawy pofestiwalowej i odebrać nagrody.

Opublikowane

w dniu

Oceniając prace nadesłane na tegoroczny festiwal, którego temat brzmiał: „Pomiędzy wodą a niebem” komisja, której przewodniczył Marek Haładuda profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, postanowiła pierwsze miejscach w poszczególnych kategoriach przyznać:

W kategorii malarstwo:
w grupie 6-9 lat – Oliwii Szarowskej, lat 7 z Młodzieżowego Domu Kultury „Pod Akacją” w Lublinie; w grupie 10 – 13 lat – Zuzannie Maćkowiak lat 13 z Rydzyńskiego Ośrodka Kultury w Rydzynie;  w grupie 14 – 16 lat – Mateuszowi Wolniaczykowi lat 14 z Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych im. T. Kantora w Dąbrowie Górniczej.

W kategorii grafika:
w grupie 6 – 9 lat – Ninie Starzyńskiej lat 8 z Młodzieżowego Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie; w grupie 10 – 13 lat – Natalii Jędrzejek lat 11 z Młodzieżowego Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie; w grupie 14 -16 lat – Mironowi Mosurkowi lat 14 z Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych im. T. Kantora w Dąbrowie Górniczej.

Wystawę można zwiedzać w Goleniowskim Domu Kultury.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie