Connect with us

Sport

Faraone Poland w Biznesowej Dumie Pomorza

Sport. Firma z Goleniowskiego Parku Przemysłowego zawarła porozumienie z Pogonią Szczecin w projekcie Biznesowej Dumy Pomorza.

Opublikowane

w dniu

Firma Faraone to wiodący producent drabin, rusztowań, podnośników i produktów specjalnych. Faraone Poland posiada zakład produkcyjny o powierzchni 6000 mkw, ulokowany w Goleniowskim Parku Przemysłowym. Na naszym rodzimym rynku działa już prawie 30 lat. Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji produkty marki są dostępne w niemal całej Europie. Wśród nich warto wyróżnić nowoczesne podnośniki osobowe ELEVAH, które najlepiej oddają postęp myśli technicznej marki Faraone oraz efekt jej działań, by praca na wysokości była jeszcze bardziej komfortowa. Faraone produkuje swoje wyroby dla niemal wszystkich branż, również tych, które wymagają specjalistycznych rozwiązań, jak np: rolnictwo, przemysł spożywczy, handel, transport, branża paliwowa, lotnictwo, kolej czy przemysł zbrojeniowy.

Oto co z okazji zawarcia porozumienia powiedział Gianluca Marcattilii (na zdjęciu z prawej), prezes zarządu firmy Faraone Poland.

  • Kibicuję Pogoni jako lokalny patriota. Mieszkam w Polsce już od 22 lat i przez ten czas zawsze byłem blisko Szczecina. To mój drugi dom. Tutaj mieszkam. Zdążyłem silnie związać się z naszym regionem. Pogoń Szczecin to Duma Pomorza, a kibicowanie zespołowi z mojego miasta jest dla mnie czymś naturalnym.
    Wśród pracowników Faraone Poland jest wielu kibiców Pogoni. Firma to ludzie. Podejmując decyzję o dołączeniu do projektu Biznesowej Dumy Pomorza myśleliśmy nie tylko o korzyściach, jakie możemy czerpać z naszej współpracy, ale też o emocjach jakie ta współpraca ze sobą niesie. Świadomość, że wspieramy Pogoni, sport, młodych ludzi, to duża satysfakcja i powód do dumy. Wierzę, że możliwość brania czynnego udziału w życiu Pogoni Szczecin wzmocni również nasz zespół. To temat, który nas integruje. Wspólne kibicowanie i celebrowanie sukcesów zespołu to dobra okazja do przeżywania razem uroczystych chwil. Chcemy pomagać, szczególnie w regionie, gdzie znajduje się nasza fabryka. Pogoń Szczecin ma fanów nie tylko w zachodniopomorskim, ale też w całej Polsce. Zespół jeździ po kraju, teraz zagra również w europejskich pucharach. To promocja dla całego naszego regionu. Faraone wspiera lokalne inicjatywy. Prowadzimy działania z zakresu CSR od wielu lat. Jesteśmy przekonani, że dzięki współpracy z BDP zrobimy jeszcze wiele dobrego dla mieszkańców naszego regionu.

red.

powiązane – „43. jednostki”

Sport

Piknik z olimpijczykami

Sport. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie zaprasza na piknik „LATO Z OLIMPIJCZYKAMI” z udziałem znakomitych sportowców i olimpijczyków.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje OSiR, Grażyna Rabsztyn, Jacek Wszoła, Marek Kolbowicz, Włodzimierz Lubański i Janusz Peciak, bedą gośćmi tego pikniku.
To niecodzienne sportowe wydarzenie odbędzie się 4 sierpnia na stadionie miejskim OSiR od godz. 17.00.

W programie:

  • konkurs wiedzy o sporcie
  • gry i zabawy sportowe z olimpijczykami
  • mecze 1×1
  • porady i zajęcia sportowe
  • trening na ergonometrze wioślarskim

To okazja spotkania się z wybitnymi polskimi sportowcami i olimpijczykami, okazja do zadawania pytań, wspólnego trenowania czy wykonania pamiątkowego zdjęcia.

Organizatorem spotkania jest Fundacja Zatrzymać Czas, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie oraz Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

red.

powiązane – „Burmistrz bez absolutorium”

Kontynuuj czytanie

Sport

Bez medalu

Sport. Michał Rozmys bez medalu lekkoatletycznych Mistrzostw Świata odbywających się w Eugene w Stanach Zjednoczonych.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje Radio Szczecin, zawodnik Barnima Goleniów zajął 10. miejsce w finałowym biegu na 1500 metrów. Michał Rozmys po tym występie nie ukrywał rozczarowania. – Podchodziłem tu z celem walki o miejsca 1-3, a celem był medal – mówił po biegu.

red.

powiązane – „Jutro finał z Rozmysem”

Kontynuuj czytanie

Sport

Jutro finał z Rozmysem

Sport. Michał Rozmys awansował do finału biegu na 1500 metrów podczas lekkoatletycznych Mistrzostw Świata odbywających się w Eugene w Stanach Zjednoczonych.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje Radio Szczecin, zawodnik Barnima Goleniów zajął szóste miejsce w swoim biegu półfinałowym i miał szósty czas półfinałów.

„Biegłem zgodnie z założeniami, czyli ruszyłem stosunkowo mocno. Starałem się zająć dobrą pozycję po 200 metrach, później ją utrzymać. Starałem się nie obiegać, nie szafować siłami i biec równo. Wbiec na ostatnie koło i trzymać ekipę, która była przede mną. Jest jeszcze zapas, więc jestem dobrej myśli, co do finału” – powiedział radiu Rozmys.

Finałowy bieg na 1500 metrów z udziałem Michała Rozmysa odbędzie się we wtorek.

red.

powiązane – „43. jednostki”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie