Connect with us

Sport

Faraone Poland w Biznesowej Dumie Pomorza

Sport. Firma z Goleniowskiego Parku Przemysłowego zawarła porozumienie z Pogonią Szczecin w projekcie Biznesowej Dumy Pomorza.

Opublikowane

w dniu

Firma Faraone to wiodący producent drabin, rusztowań, podnośników i produktów specjalnych. Faraone Poland posiada zakład produkcyjny o powierzchni 6000 mkw, ulokowany w Goleniowskim Parku Przemysłowym. Na naszym rodzimym rynku działa już prawie 30 lat. Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji produkty marki są dostępne w niemal całej Europie. Wśród nich warto wyróżnić nowoczesne podnośniki osobowe ELEVAH, które najlepiej oddają postęp myśli technicznej marki Faraone oraz efekt jej działań, by praca na wysokości była jeszcze bardziej komfortowa. Faraone produkuje swoje wyroby dla niemal wszystkich branż, również tych, które wymagają specjalistycznych rozwiązań, jak np: rolnictwo, przemysł spożywczy, handel, transport, branża paliwowa, lotnictwo, kolej czy przemysł zbrojeniowy.

Oto co z okazji zawarcia porozumienia powiedział Gianluca Marcattilii (na zdjęciu z prawej), prezes zarządu firmy Faraone Poland.

  • Kibicuję Pogoni jako lokalny patriota. Mieszkam w Polsce już od 22 lat i przez ten czas zawsze byłem blisko Szczecina. To mój drugi dom. Tutaj mieszkam. Zdążyłem silnie związać się z naszym regionem. Pogoń Szczecin to Duma Pomorza, a kibicowanie zespołowi z mojego miasta jest dla mnie czymś naturalnym.
    Wśród pracowników Faraone Poland jest wielu kibiców Pogoni. Firma to ludzie. Podejmując decyzję o dołączeniu do projektu Biznesowej Dumy Pomorza myśleliśmy nie tylko o korzyściach, jakie możemy czerpać z naszej współpracy, ale też o emocjach jakie ta współpraca ze sobą niesie. Świadomość, że wspieramy Pogoni, sport, młodych ludzi, to duża satysfakcja i powód do dumy. Wierzę, że możliwość brania czynnego udziału w życiu Pogoni Szczecin wzmocni również nasz zespół. To temat, który nas integruje. Wspólne kibicowanie i celebrowanie sukcesów zespołu to dobra okazja do przeżywania razem uroczystych chwil. Chcemy pomagać, szczególnie w regionie, gdzie znajduje się nasza fabryka. Pogoń Szczecin ma fanów nie tylko w zachodniopomorskim, ale też w całej Polsce. Zespół jeździ po kraju, teraz zagra również w europejskich pucharach. To promocja dla całego naszego regionu. Faraone wspiera lokalne inicjatywy. Prowadzimy działania z zakresu CSR od wielu lat. Jesteśmy przekonani, że dzięki współpracy z BDP zrobimy jeszcze wiele dobrego dla mieszkańców naszego regionu.

red.

powiązane – „43. jednostki”

Sport

Turniej oldbojów

Sport. W sobotę 22 czerwca na stadionie w Nowogardzie zagrają oldboje.

Opublikowane

w dniu

Szczegóły na plakacie obok.

red.

powiązane – „Będzie rękaw na lotnisku”

Kontynuuj czytanie

Sport

Wygrał triathlon

Sport. Jacek Rybarczyk z Goleniowa ze złotym medalem na JBL Triathlon Sieraków

Opublikowane

w dniu

Przez cały ostatni weekend maja nad jeziorem Jaroszewskim w Sierakowie triathloniści mierzyli się w kultowych zawodach JBL Triathlon Sieraków. Start był zdecydowanie udany dla Jacka Rybarczyka z Goleniowa, który wywalczył złoty medal w kategorii 50-59 lat mężczyzn na dystansie sprinterskim.

Podczas tegorocznej edycji rywalizacja odbyła się na trzech dystansach indywidualnych (112,99 km, 56,5 km oraz 28,25 km) oraz na jednym dystansie drużynowym (56,5 km).

red.

powiązane – „Nowe przystanki i biletomaty”

Kontynuuj czytanie

Sport

Mistrzostwa i bieg Super Mamy

Sport. W dniach 25-26 maja 2024. na stadionie miejskim OSiR odbędą się Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce U18 i U20 organizowane przez Zachodniopomorski Związek Lekkiej Atletyki…

Opublikowane

w dniu

…a jutro bieg Super Mamy (szczegóły na plakacie obok).

Jak podaje Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie na czas odbywania się zawodów murawa główna na stadionie i bieżnia, zostają wyłączone z użytkowania. Zapraszamy do kibicowania.

red.

powiązane – „Karty rozdane, czas na rozgrywkę”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie