Connect with us

Aktualności

Fanów ciężkiego rocka w naszym mieście nie brakuje

Prezes Stowarzyszenie Motocyklistów Goleniów, Jacek Szambelan, odniósł się w obszernym liście do zamieszczonego w naszym portalu komentarza Leszka Ozimka na temat festiwalu hard rockowego, który ma się odbyć pod koniec czerwca w GPP.

Opublikowane

w dniu

Szanowny Panie Redaktorze,
odpowiadając na zadane przez Pana pytania w komentarzu aktualnym na portalu goleniowska.com:

1. Budżet festiwalu Rock Hard Ride Free – Gole /iów Rock City 2016 szacujemy na ok. 400 tys. zł i planujemy zbudować go w oparciu o wpływy z biletów i wpłaty sponsorów – firm z Goleniowa i Szczecińskiego Obszaru Metropolitarnego. W zamian za wpłaty oferujemy szereg działań o charakterze promocyjnym:
* umieszczenie nośników promocyjnych (windery lub/i balony lub/i banery) firmy/instytucji w miejscu i czasie imprezy,
* wykonanie banneru lub/i roll-up’u festiwalowego z logo firmy/instytucji,
* umieszczenie logo firmy/instytucji na materiałach promocyjnych wydawanych przez orgnizatora – plakatach, ulotkach i biletach,
* udostępnienie firmie miejsca na umieszczenie strefy firmy/instytucji w reprezentacyjnych miejscach imprezy wraz z umieszczeniem materiałów promocyjnych (namiot lub/i bramę dmuchaną lub/i balony lub/i windery),
* wielokrotne umieszczanie komunikatów na portalu społecznościowym Facebook wraz z logo firmy/instytucji, że na festiwal zaprasza firma/instytucja,
* informowanie w przekazach medialnych, że na festiwal zaprasza firma/instytucja,
* przekazanie firmie/instytucji określonej puli dwudniowych biletów wstępu na festiwal.

2. Zaangażowanie spółek i instytucji gminnych w organizację festiwalu wygląda następująco:
* Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. o.o. – wstępne zainteresowanie prezesa zarządu wsparciem barterowym, polegającym na zapewnieniu uczestnikom festiwalu bezpłatnej wody pitnej, w ramach promocji goleniowskiej „kranówki”;
* Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Goleniowie Sp. z o.o. – podpisana umowa w zakresie jak w pkt. 1 i przekazane środki na konto Stowarzyszenia w wysokości 3 tys. zł brutto, w całości przeznaczone na pokrycie kosztów zaliczki dla zespołu Saxon; cel spółki: ocieplenie wizerunku poprzez zaangażowanie w miejskie inicjatywy kulturalne;
* Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. – złożone pismo z propozycją współpracy barterowej, na tym etapie bez odzewu ze strony spółki;
* Goleniowski Dom Kultury – wsparcie na poziomie organizacyjnym oraz planowane wsparcie barterowe (udostępnienie małej sceny, ogrodzenia itp.) w zamian za świadczenia opisane w pkt. 1.

3. Zaangażowanie Gminy Goleniów w organizację festiwalu polega na udzieleniu pożyczki w wysokości 40 tys. zł na rzecz Stowarzyszenia. Cała kwota została przeznaczona na pokrycie kosztów zaliczki dla zespołu Saxon.

4. Zaangażowanie Województwa Zachodniopomorskiego w organizację festiwalu opiewa na kwotę 10 tys. zł brutto i reguluje je umowa o charakterze jak w pkt. 1. Cała kwota zostanie przeznaczona na pokrycie kosztów zaliczek dla przyszłych, nieogłoszonych jeszcze zespołów. Województwo Zachodniopomorskie najprawdopodobniej zorganizuje na terenie festiwalu strefę, w której promować będzie wydarzenia kulturalne i produkty turystyczne Pomorza Zachodniego (np. Festiwal Słowian i Wikingów).

5. Zaangażowanie firm z Goleniowskiego Parku Przemysłowego – nie jestem upoważniony do ujawniania informacji na temat charakteru i wysokości wsparcia udzielanego Stowarzyszeniu od przedsiębiorstw prywatnych. Są to indywidualne decyzje przedsiębiorców i w tym przypadku zaspokojenie Pańskiej ciekawości może się odbyć wyłącznie w drodze kontaktów indywidualnych z nimi.

6. Nie rozumiem Pańskiego komentarza nt. znajomości doradcy burmistrza ds. GPP z marszałkiem województwa, ani ich preferencji muzycznych. Wiem natomiast, że fanów ciężkiego rocka w naszym mieście nie brakuje. Znajdzie ich Pan również w redakcji Gazety Goleniowskiej.

Łącząc wyrazy szacunku
Prezes Zarządu
Jacek Szambelan

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie