Connect with us

Aktualności

Etapowe zwycięstwo Stępniaka

Grzegorz Stępniak po przerwie spodowowanej urazami powrócił do wyścigów i już zaznaczył swoją obecność w zakończonym Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków.

Opublikowane

w dniu

Goleniowski kolarz zawodowej grupy CCC Polsat Polkowice triumfował na trzecim etapie tego wyścigu. Kolarze wystartowali w Przedborzu i po przejechaniu 160 kilometrów finiszowali na mecie w Kielcach. Do mety dojechał cały peleton i z niego rozegrano sprinterski pojedynek, w którym kunsztem popisał się goleniowianin
– Wcale nie liczyłem, że ten etap zakończy się dla mnie tak szczęśliwie – powiedział oficjalnej stronie klubowej Grzegorz Stępniak. – Ostatnio moje nogi nie kręciły tak jakbym chciał, ale myślę, że właśnie nastąpił przełom. Finisz był taki jaki właśnie lubię. Przed kreską był zakręt i tylko 150 metrów do linii mety. Wcześniej koledzy z ekipy zrobili „wyciągarkę” która mocno naciągnęła peleton i dało mi to dogodną pozycję do ataku.  Poczułem, że pod nogą jest moc i siła którą muszę wykorzystać. W zakręt wchodziłem na bardzo dobrej, drugiej pozycji i wówczas poszedłem na fula. Udało się wygrać z czego się bardzo cieszę. Dziękuję kolegom z ekipy bo moje zwycięstwo jest w dużej mierze ich zasługą – zakończył uradowany Grzegorz Stępniak.

Ostatecznie pięcioetapowy wyścig goleniowianin ukończył na 54. pozycji.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Menadżer skarbnikiem

Goleniów. Andrzej Cieśliński opuścił fotel prezesa PGK i przeniósł się do UMiG – jest nowym skarbnikiem gminy.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami podsumowuje swoja dwuletnia pracę w PGK, mówiąc o aktualnym stanie spółki i jej głównym zadaniu, czyli odbiorze gminnych śmieci. Druga część rozmowy traktuje o wyzwaniach jakie niesie ze sobą funkcja skarbnika. Cieśliński mówi nam dlaczego będąc „menadżerem do wynajęcia” przyjął propozycje burmistrza i czy będzie tylko głównym księgowym budżetu, czy kreatywnym finansistą.

Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Cieśliński za Guzikiewicza

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie