Connect with us

Goleniów

Dzisiaj nocna adoracja, jutro „Męski Różaniec”

Goleniów. Przez całą dzisiejszą noc można adorować Jezusa w Przenajświętszym Sakramencie, a potem wziąć udział w męskiej modlitwie.

Opublikowane

w dniu

To wszystko w kościele pw. Św. Katarzyny w Goleniowie – jak co miesiąc w pierwszy piątek i sobotę miesiąca. W sobotę od rana adoracja również w kościele pw. Św Jerzego.

7 listopada będzie druga edycja Męskiego Różańca. Jak podaje parafia:”…ze względu na pandemię nie wyruszymy w miasto. Wielu z Was jest na kwarantannie, prosiliście, byśmy umożliwili Wam łączność duchową także dzięki internetowi. Będziecie mogli uczestniczyć przez YouTuba (Parafia św. Katarzyny w Goleniowie). Zatem widzimy się w Kościele św. Katarzyny w sobotę 7 listopada, Msza Św. o godz. 9:00 po Mszy Różaniec przed Najświętszym Sakramentem. Połączone siły, w tym miesiącu wyjątkowo, także w ramach akcji „Różaniec do granic Nieba”. A jest, co omadlać , niech Serce Niepokalanej triumfuje!”

red.

powiązane – „Kompania mężczyzn przeszła przez Goleniów z różańcem”

Goleniów

750 tys sadzonek

Goleniów. W Nadleśnictwie Goleniów rozpoczęło się wyorywanie sadzonek wyhodowanych szkółce leśnej nadleśnictwa.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje nadleśnictwo, w tym roku wiosną zamierza posadzić w lasach nadleśnictwa drzewka na powierzchni ponad 100 hektarów – ogółem ok. 750 tys. sztuk sadzonek.

Najwięcej sosny zwyczajnej – 351 tys. sztuk, dębu szypułkowego – 146 tys. szt. oraz buka zwyczajnego – 115 tys. szt.

Sadzonki zostaną przekazane również do innych nadleśnictw Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie , tj.: Klinisk, Międzyzdrojów, Gryfic, Choszczna, Bierzwnika i Myśliborza.

red.

powiązane – „Spontaniczne przekazanie”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Sami zrezygnowali

Goleniów. Rezygnację z pełnienia swojej funkcji złożył sołtys sołectwa Kliniska Wielkie oraz oraz członkowie Rady Sołeckiej.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, w związku z powyższym, burmistrz odwołuje zebranie wiejskie sołectwa Kliniska Wielkie zwołane na dzień 27 marca 2023 r. na godz. 17.00, na którym miało odbyć się głosowanie w sprawie odwołania sołtysa oraz Rady Sołeckiej Klinisk Wielkich.

red.

powiązane – „Odwołają sołtysa?”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Nocą z Krzyżem do Maszewa

Goleniów. Będzie kolejna Nocna Droga Krzyżowa po starym nasypie kolejowym z Goleniowa do Maszewa.

Opublikowane

w dniu

Początek w najbliższy piątek 24 marca o godzinie 21.00. Wymarsz spod kościoła świętego Jerzego. Cała droga ma około 20 km. I odbywa się w ciszy.
Powrót z Maszewa do Goleniowa we własnym zakresie.

red.

powiązane – „ODNAJDUJEMY RODZINY OFIAR I ZWRACAMY IM TE RZECZY…”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie