Connect with us

Aktualności

Dziesiona na jedenastolatku

24-letniego chojraka, który dokonał rozboju na jedenastoletnim chłopcu, ujęli goleniowscy policjanci.

Opublikowane

w dniu

Do napaści na ucznia podstawówki doszło pod koniec lata. Jak poinformowała nas Marta Maciejuniec z Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie, 11-latek tego dnia wziął od babci pieniądze i poszedł kupić swojej koleżance prezent. Wybrał perfumy, poszedł do domu wybranki, by je wręczyć, że jej jednak nie zastał, postanowił zaczekać na dziewczynę na klatce schodowej. Wtedy podeszło do niego dwóch mężczyzn. Jeden go unieruchomił, drugi ukradł mu 90 złotych, które chłopiec miał schowane w skarpetce, a chwilę później napastnicy oddalili się w sobie znanym kierunku.
Śledczy niedawno zatrzymali 28-letniego mieszkańca gminy Goleniów, który przyznał się do popełnienia rozboju. Prokuratura Rejonowa w Goleniowie postanowiła o zastosowaniu wobec zatrzymanego dozoru Policji. Za popełnienie przestępstwa, grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności. Personalia drugiego bohatera też są już znane policji.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie