Connect with us

Aktualności

Dziennikarz na celowniku SLD

NOWOGARD. Działacze nowogardzkiego SLD nie przebierają w środkach, walcząc z lokalnymi dziennikarzami.

Opublikowane

w dniu

Doświadczył tego niedawno często krytykujący burmistrza Roberta Czaplę i to, co dzieje się za jego kadencji w gminie Marcin Simiński, redaktor naczelny "Dziennika Nowogardzkiego". Stał się bohaterem publikacji na stronie sld-nowogard.pl, której autor – oczywiście anonimowy – przyłapał go na… nieprawidłowym parkowaniu.

"Prawdziwy pokaz „wszechwładzy” pokazał w dniu rozpoczęcia nowego roku szkolnego, „nowogardzki stróż moralności”, redaktor naczelny „Dziennika Nowogardzkiego” niejaki Marcin S., łamiąc przepisy o ruchu drogowym. Wszyscy w Nowogardzie wiedzą, że przy Szkole Podstawowej Nr 2 obowiązuje zakaz zatrzymywania się, a co dopiero mówić o parkowaniu. Jednak „stróż moralności” ma w…. (w tym miejscu niech każdy sam powie, jakie to miejsce) gdzieś przepisy o ruchu drogowym i parkuje, gdzie mu wygodnie. Jakby mógł, to prawdopodobnie wjechałby do samej szkoły, by się nie zmęczyć zbytnim chodzeniem.
Jeżeli dziś wierny człowiek prezesa Słomskiego ma gdzieś prawo, które obowiązuje nas wszystkich, to gdzie on będzie je miał dalej, gdy klan Słomskich przejmie władzę w gminie, starostwie czy w województwie? No już chyba głębiej nie można?", czytamy na stronie.

Do gminnego zarządu SLD wysłaliśmy mailem pytanie o to, kto jest autorem notki. Czekamy na odpowiedź.

 

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Menadżer skarbnikiem

Goleniów. Andrzej Cieśliński opuścił fotel prezesa PGK i przeniósł się do UMiG – jest nowym skarbnikiem gminy.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami podsumowuje swoja dwuletnia pracę w PGK, mówiąc o aktualnym stanie spółki i jej głównym zadaniu, czyli odbiorze gminnych śmieci. Druga część rozmowy traktuje o wyzwaniach jakie niesie ze sobą funkcja skarbnika. Cieśliński mówi nam dlaczego będąc „menadżerem do wynajęcia” przyjął propozycje burmistrza i czy będzie tylko głównym księgowym budżetu, czy kreatywnym finansistą.

Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Cieśliński za Guzikiewicza

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie