Connect with us
  • Pożyczka na wakacje - Kasa Stefczyka - Goleniów

Bez kategorii

Dyrektor – w IPN i NIK

Goleniów. Marcin Stefaniak był dyrektorem oddziału IPN w Szczecinie, później dyrektorem generalnym tej instytucji, a od miesiąca kieruje delegaturą Najwyższej Izby Kontroli w Szczecinie.

Opublikowane

w dniu

Mieszka od lat w podgoleniowskim Podańsku. W rozmowie z nami mówi o pracy w IPN i NIK, potrzebie zmiany miejsca zatrudnienia oraz swoich planach naukowych jako historyka. Dowiadujemy się też dlaczego podlegli mu urzędnicy skontrolują goleniowskie PGK.

Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „NIK skontroluje PGK?

Bez kategorii

Dojeżdżam ze Szczecina…

Goleniów. Izabela Frynas, od miesiąca prezes Goleniowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego, mówi nam nie tylko o sobie.

Opublikowane

w dniu

Wieloletnie doświadczenie w pracy w TBS ma ze Szczecina i tamtejszego TBS Prawobrzeże. Dlaczego już tam nie pracuje tylko w Goleniowie, oraz najbliższych planach GTBS dotyczących nowego osiedla w Helenowie i rozwiązania konfliktu w bloku przy ul. Kościuszki 3 mówi w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Prezes Izabela Frynas

Kontynuuj czytanie

Bez kategorii

Jak protestować efektywnie?

Goleniów. Irena Henkelman była liderką protestów w sprawie ulicy Metalowej. Teraz opowiada nam jak udało się osiągnąć sukces po latach walki.

Opublikowane

w dniu

Jak nam mówi to walka wieloletnia i wyczerpująca. Ale jej zdaniem nacisk społeczny na władze jest konieczny i bez niego niewiele da się uzyskać. O tym jak przez lata ona i mieszkańcy okolicy zabiegali o realizację ważnej dla nich inwestycji, jaka cenę za to zapłacili i czy warto było – o tym i nie tylko w załączonej obok rozmowie.

red.

powiązane – „Czekamy na zaproszenie od burmistrza

Kontynuuj czytanie

Bez kategorii

Jak sobie radzi lotnisko w czasach zarazy?

Goleniów. Prezes spółki „Port Lotniczy Szczecin-Goleniów” twierdzi, że mimo ogromnego spadku liczby odprawianych pasażerów, sytuacja spółki nie jest zła.

Opublikowane

w dniu

Maciej Dziadosz opowiada o najgorszym roku w historii lotniska, liczbie odprawionych w tym czasie pasażerów oraz planach połączeń na ten sezon. Z rozmowy dowiadujemy się też więcej o planach utworzenia wraz z gminą Goleniów w pobliżu Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów Goleniowskiego Parku Przemysłowego -3.

red.

powiązane – „Znacznie mniej turystów

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie