Connect with us

Aktualności

Dużo optymizmu

Dariusz Wieczorek, nr 2 na szczecińskiej liście kandydatów Zjednoczonej Lewicy do Sejmu, liczy na 15 procent poparcia i 2 mandaty poselskie. I nie ukrywa swojego optymizmu co do przyszłości polskiej lewicy.

Opublikowane

w dniu

 „-Jakiś czas temu cała polska lewica doszła do ściany, gorzej być nie mogło. I chyba wszystkie partie wyciągnęły z tego właściwe wnioski. Zbudowaliśmy koalicję Zjednoczona Lewica, wystawiliśmy wspólną listę kandydatów, mamy nową liderkę, Barbarę Nowacką. Mamy też szansę na odbudowanie społecznego poparcia i zdobycie w okręgu szczecińskim dwóch mandatów poselskich” – powiedział D. Wieczorek na spotkaniu, które odbyło się w czwartek po południu w Goleniowie.

Jedynym kandydatem ZL na posła z terenu powiatu goleniowskiego jest Kazimierz Lembas, dyrektor nowogardzkiego szpitala i powiatowy radny.

Dariusz Wieczorek zapowiedział też intensywną pracę nad odbudową struktur SLD na terenie Goleniowa, dziś praktycznie nieistniejących. Zdementowana została pogłoska, że szefem goleniowskiego SLD jest nowogardzianin Jerzy Jabłoński; jest on przewodniczącym powiatowego zarządu partii. Na pytanie: kto wobec tego jest szefem SLD w Goleniowie odpowiedź nie padła. To wyraźnie świadczy o stanie goleniowskich struktur tej partii.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie