Connect with us

Przybiernów

Droga zamknięta

Przybiernów. O dzisiaj zamknięta jest droga powiatowa do Kartlewa od strony S3.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje budujący S3 Budmimex, w związku z budową obiektu węzłowego w miejscowości Kartlewo w ramach kontraktu budowy drogi ekspresowej S3 istnieje konieczność zamknięcia drogi powiatowej. Zamknięcie będzie obowiązywało od dnia 17.06 do dnia 31.08.2020.

red.

powiązane – „Po S3 nowym pasem”

Przybiernów

Kartlewo z nową drogą

Przybiernów. Dzisiaj odbył się odbiór końcowy inwestycji pod nazwą: „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Kartlewo II”.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, inwestycji dofinansowanej umową o przyznaniu pomocy pomiędzy Województwem Zachodniopomorskim, a Gminą Przybiernów w ramach operacji typu „Budowa lub modernizacja lokalnych” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszeniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” objętego programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Efektem prac jest przebudowa odcinka drogi wynoszącego około 487 m w miejscowości Kartlewo z nawierzchni – betonu asfaltowego wraz ze zjazdami, której efektem będzie wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich.

Wykonawcą inwestycji było Przedsiębiorstwo Wielobranżowo Handlowe „WAT” za cenę 1 192 774,60 zł brutto i 60 miesięcznym okresem gwarancji.

red.

powiązane – „Będzie rękaw na lotnisku”

Kontynuuj czytanie

Przybiernów

Plaża wydzierżawiona

Przybiernów. Dzsiaj wójt gminy Przybiernów podpisał umowę dzierżawy plaży przy jeziorze Przybiernowskim.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, dzierżawcą został Eryk Powałka Ostromic.
Dzierżawca wziął udział w przetargu nieograniczonym pisemnym – wpłynęła tylko jego oferta. Komisja przetargowa oceniła pozytywnie zaproponowany sposób zagospodarowania nieruchomości (m.in. gastronomia, rekreacja na plaży, rekreacja wodna, opis wypożyczalni sprzętu).
Umowa dzierżawy obowiązuje od dnia podpisania do dnia 9 września 2024r.
Osoby zainteresowane korzystaniem z obiektów przy plaży proszone są o kontakt z dzierżawcą pod tel. 797454015
Dzierżawca ustali regulamin oraz cennik (miejsca na kampery, pole namiotowe).

red.

powiązane – „Ogród dendrologiczny w Łoźnicy?”

Kontynuuj czytanie

Przybiernów

Dzień dziecka z YUUKI

Przybiernów. Klub Sportowy YUUKI w Przybiernowie zaprasza wszystkie dzieci dnia 3.06.2024 o godz. 17.00 do hali sportowej w Przybiernowie.

Opublikowane

w dniu

Organizatorzy zapewniają moc atrakcji: m.in. bezpłatne dmuchańce i mata sumo, zabawy z instruktorem, kiermasz ciast, wata cukrowa.

red.

powiązane – „Nowe przystanki i biletomaty”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie