Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

Dosięgnąć gwiazd

Patrycja Kazadi, Otylia Jędrzejczak, Dorota Wellman, Krystyna Mazurówna, Natalia Siwiec, Joanna Jabłczyńska, Dawid Kwiatkowski, Michał Szpak, Katarzyna Skrzynecka i wiele innych, bo aż ponad 50 gwiazd polskiego show-biznesu, sportu i telewizji. Co łączy ich z autorką albumu Agatą Naniewicz (obecnie Agathe Maxellon), pochodzącą z Przybiernowa? Silna potrzeba niesienia pomocy najbardziej potrzebującym, której efektem jest charytatywny album wizażowy „Dosięgnąć Gwiazd”.

Opublikowane

w dniu

Ponad dwa lata trzeba było czekać na zamierzony cel, ale udało się! W sześciu dużych miastach Agathe zorganizowała w sumie kilkadziesiąt sesji zdjęciowych. Do charytatywnej pracy nakłoniła również szereg utalentowanych stylistów, fotografów i projektantów. Przejechała ponad 16 tys. km, spędzając w pociągach kilkaset godzin, niejednokrotnie przeżywając w nich koszmar. Podczas nawet kilkudniowych podróży, brak klimatyzacji w upalne dni, bądź brak ogrzewania i zamarznięta woda w toaletach w środku mroźnej zimy, niejednokrotnie dawał się we znaki. Sytuacji nie ułatwiał fakt, iż sama woziła kufry z niezbędnymi akcesoriami do sesji zdjęciowych. Konsekwencją i następstwami jej poczynań jest jednak pięknie wydany, pierwszy i jedyny w Polsce charytatywny album wizażowy „Dosięgnąć Gwiazd”.

Cała historia, związana z jego powstaniem, przedstawiona została w ostatnim, świątecznym wydaniu „Gazety Goleniowskiej”.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie