Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

Dookoła świata

W rowerową podróż, której celem jest dalsze zwiedzanie świata i kontynuowanie rajdu sprzed dwóch lat, wybierają się w najbliższych dniach Anna Kozłowska i Krzysztof Gąsior z Goleniowa.

Opublikowane

w dniu

Przypomnijmy, że przejechali rowerami i przepłynęli jachtami trasę liczącą ponad 20 tysięcy km , prowadzącą z Kanady do Argentyny. Przeżyli setki przygód i tak ich  zwiedzanie świata wciągnęło, że muszą – jak mówi K. Gąsior – jechać dalej. Ich niezwykły rajd jest chyba najtańszym sposobem na zwiedzanie świata, bo średnio dziennie wydają na dwie osoby 5 dolarów. Aby zarobić na swoją podróż, pracowali dwa lata w Londynie.
Trasa tegorocznego rajdu zaczyna się na Alasce, którą chcą zwiedzić jeszcze przed surową zimą, następnie pojadą przez Stany Zjednoczone tak, aby zahaczyć o festiwal piosenki country w Nashville, a potem… tego jeszcze nie wiedzą, bo od tego miejsca jechać będą bez planu, czyli tam, gdzie będzie ciekawe miejsca warte odwiedzenia.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie