Connect with us

Stepnica

Dodatkowy obwód

Stepnica. Postanowieniem Komisarza Wyborczego w Szczecinie w Stepnicy powstał dodatkowy obwód głosowania w miejscowości Stepnica.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, oznacza to, że będzie łatwiej głosować, ponieważ dotychczasowy duży obwód głosowania w Stepnicy został podzielny na dwa mniejsze.

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Stepnicy przy ul. B. Krzywoustego 4, zasiądą dwie Obwodowe Komisje Wyborcze jedna na korytarzu, a druga tak jak przy ostatnich wyborach parlamentarnych na sali gimnastycznej.

OKW nr 1 (na korytarzu głównym)
gdzie będą mogli głosować mieszkańcy miejscowości: Budzień, Widzieńsko, Krokorzyce, oraz część miejscowości Stepnica : ulice Bolesława Krzywoustego od nr 24 do 75, ul. Cicha, Dębowa, Leśna, Miła, osiedle Akacjowe, ul. Polna, prof. Zbigniewa Religi, Radosna, Spokojna.

OKW nr 5 (na sali gimnastycznej)
dla wyborców z miejscowości Piaski Małe, Stepniczka oraz część miejscowości Stepnica Anny Jagiellonki, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, od nr 1 do nr 23b, Bolesława Śmiałego, Dworcowa, Gen. Andersa, Jagiellońska, Jana III Sobieskiego, Józefa Piłsudskiego, Kazimierza Wielkiego, Kolejowa, Kosynierów, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Krótka, Księdza Domańskiego, Księdza Zygmunta Kajuta, Ludwiczaka, Łąkowa, Mieszka I, Młynarska, Mokra, Parkowa, Portowa, Prosta, Przemysława, Rybacka, Słoneczna, Sportowa, Stefana Batorego, Studzienna, Tadeusza Kościuszki, Tęczowa, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Władysława Sikorskiego, Wojska Polskiego, Zygmunta Starego

Pozostałe Obwodowe Komisje Wyborcze nie zmieniły siedzib ani granic obwodu głosowania.

red.

powiązane – „Umowy na 1,5 mln zł”

Stepnica

Spektakl muzyczny w amfiteatrze

Stepnica. Jutro o godzinie 19.00 wystąpi tam „Teatr Broadway”.

Opublikowane

w dniu

Więcej na plakacie obok.

red.

powiązane – „Sołtys wyróżniona”

Kontynuuj czytanie

Stepnica

Sołtys wyróżniona

Stepnica. Na tegorocznej Gali Sołtysa w Przelewicach w sobotę 18 maja, wyróżnienie odebrała sołtys z sołectwa Czarnocin.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, sołtys Anna Potomska, wyróżnieniona została jako jedna z dwudziestu – na 247 wniosków z naszego województwa. Pani Anna sołtysem jest już 3 kadencję i doskonale sprawdza się w tej roli. Zawsze dba o interes swojej miejscowości i jej mieszkańców, aktywnie uczestniczy w naradach sołeckich, organizuje imprezy sołeckie, akcje sprzątania swojej miejscowości i wiele innych inicjatyw mających na celu poprawę jakości życia mieszkańców. Prowadzi Fanpage swojego sołectwa, a dzięki jej inicjatywie w ostatnim czasie odnowiono muszlę koncertową i zrewitalizowano park w Czarnocinie w ramach grantów sołeckich.

red.

powiązane – „Gmina sprzedaje place zabaw”

Kontynuuj czytanie

Stepnica

Rowerem dookoła zalewu

Stepnica. Już w ten weekend w dniach 18-19 maja 2024 r. odbędzie się druga edycja Wyścig Dookoła Zalewu Szczecińskiego.

Opublikowane

w dniu

Trasa 300 km do pokonania w czasie 36 godzin, wiedzie przez dwa kraje z rozmaitością krajobrazów – także tymi znajdującymi się na terenie gminy Stepnica. Bazą zawodów jest Frajda Szkoła Aktywnego Wypoczynku w Czarnocinie.

red.

powiązane – „Gmina sprzedaje place zabaw”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie