Connect with us

Aktualności

Dobrze wystartowali

W ubiegłym tygodniu w Szczecinie odbyły się Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce w kategorii młodzików. Reprezentanci goleniowskiego UKS Barnim wstydu nie przynieśli.

Opublikowane

w dniu

Najlepiej zaprezentował się miotacz kulą, Jarosław Gościło: zwyciężył wynikiem 12,95 m. Czworo młodych biegaczy zakwalifikowało się do finałowych  biegów  na dystansie 100m. Roksana Świat z wynikiem 13,16 i Ola Idziaszczyk z rezultatem13,64 s. w biegu finałowym zajęły miejsca 5 i 8, natomiast  Bartek Banasiak(12,04) oraz Wojciech Gutsche (12,18) w finałowym biegu zajęli  miejsca 5 i 7.
Po mistrzostwach młodzików odbył się mityng dla  juniorów, w którym rekord życiowy w biegu na dystansie 800 m ustanowiła Karolina Gąska, zajmując trzecie miejsce wynikiem 2:18,93. W biegu na dystansie 400 m zwyciężył Szymon Kaliszewski, który uzyskał czas 50,67 s.

Na zdjęciu od lewej: Szymon Kaliszewski, Wojciech Gutsche, Bartek Banasiak, Jarosław Gościło, Ola Idziaszczyk, Roksana Świat i Karlina Gąska.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie