Connect with us

Aktualności

Dobrze w obronie, źle w ataku

GRYF GOLENIÓW – POLITECHNIKA GDAŃSKA 74:81 (18:29/20:18/14:11/22:23)

Opublikowane

w dniu

Zespół Gryfa niestety doznał trzeciej z rzędu porażki w II lidze. W sobotnie popłudnie goleniowianie podejmowali ekipę Politechniki Gdańskiej, a więc kolejnej drużyny z ligowej czołówki. Rywale przyjechali na to spotkanie w zaledwie dziewięcioosobowym składzie, jednak to nie przeszkodziło im w odniesieniu zwycięstwa. Bardziej doświadczeni na drugoligowych parkietach goście imponowali w tym spotkaniu rewelacyjną skutecznością, notując zarówno w rzutach za 2 jak i za 3 punkty 66,7% skuteczności. Gryf miał poważne problemy w obronie, nie znajdując sposobu na ekipę z Gdańska, która świetnie wypracowywała sobie pozycje rzutowe zza obwodu (14 celnych trafień z 22 oddanych rzutów). Politechnika kontrolowała wynik spotkania prowadząc przez blisko 36 minut meczu. Goleniowianie mimo ogromnej woli walki (potrafili odrobić 17 punktową stratę z drugiej kwarty i wyjść na jednopunktowe prowadzenie w trzeciej kwarcie) nie potrafili poradzić sobie ze wspomnianymi celnymi trafieniami za trzy punkty, które spowodowały że Politechnika ponownie zyskała kilkupunktowe prowadzenie, którego już nie oddała do końca spotkania.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie