Connect with us

Sport

Do wygrania rower

Stepnica. 8 sierpnia w Żarnowie odbędzie się rajd rowerowy.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Zbiórka o godz.11.30 na boisku w Żarnowie. Każdy ,kto chce może wziąć udział w rajdzie. Wystarczy mieć rower i chęć pojechać z nami. Rajd rozpoczyna się pokazem pierwszej pomocy.
Trasa : ruszamy w stronę Jarszewka i wałami do Czarnocina z powrotem wałami do Jarszewka i przejazd główną nasza drogą do boiska w Żarnowie. Po przyjeździe kiełbaska dla każdego uczestnika i napoje. W trakcie festynu na boisku przewidziane są konkursy :

  • deska sołtysa
  • strzelanie do tarczy
  • rower na czas
  • rzut czapką
    Główna nagroda to rower i drobne upominki dla każdego uczestnika rajdu.

Organizatorem Ochotnicza Straż Pożarna w Żarnowie i Pani Sołtys Wanda Bobrowska.
Rajd rowerowy sfinansowany z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego w ramach zadania publicznego pn. „Program Społecznik na lata 2019-2021”

red.

powiązane – „Kamery na plaży”

Goleniów

Regaty na deskach

Goleniów. 20 września, czyli w najbliższą niedzielę! Pierwsze Ułańskie regaty na deskach SUP w Lubczynie!

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Startować można na każdej desce jaka tylko przyjdzie do głowy, jedynym wymogiem jest to aby na niej ustać! Celem będzie okrążenie Betonowca i jak najszybszy powrót na plażę w Lubczynie. Dla najszybszych puchary i nagrody, dla całej reszty również nie zabraknie rozlosowanych nagród. Zapisy http://supregaty.pl/zapisy/

red.

powiązane – „Mila tylko dla dorosłych”

Kontynuuj czytanie

Nowogard

Boisko za ponad 2 mln zł otwarte

Nowogard. W sobotę 12 września burmistrz wraz z zaproszonymi gośćmi dokonał oficjalnego otwarcia nowego pełnowymiarowego boiska piłkarskiego mieszczącego się na stadionie miejskim.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, w uroczystym otwarciu na zaproszenie burmistrza udział wzięli m.in. były reprezentant polski i selekcjoner reprezentacji Paweł Janas, Stefan Majewski oraz Henryk Wawrowski.

Po blisko 70 latach stadion miejski w Nowogardzie doczekał się nowego boiska bocznego – nowiutkek pełnowymiarowej płyty bocznego boiska o wymiarach pola gry 71×110 m. Powierzchnia boiska składa się z trawy syntetycznej ułożonej na macie shock pad. W ramach prac wykonano również 110m powierzchni utwardzonej z kostki betonowej. Na boisku znajdują się również bramki piłkarskie, piłkochwyty, oraz ławki dla piłkarzy rezerwowych. Boisko posiada również 6 słupów oświetleniowych, na których znajdują się 24 oprawy świetlne o mocy 2000 W jedna. Podczas prac związanych z tą inwestycją wykonano również dwa szczelne podziemne zbiorniki wodne na deszczówkę. Koszt całkowity inwestycji to 2 349 999,99 zł pieniądze na ten cal pochodziły ze środków własnych zabezpieczonych w budżecie na 2019 rok przez radnych. Boisko posiada certyfikat FIFA Quality PRO co oznacza, że na sztucznej murawie mecz mogą rozgrywać pierwszoligowe drużyny.

Po oficjalnym otwarciu odbył się mecz ligowy pomiędzy Pomorzaninem Nowogard a Stalą Szczecin i turniej towarzyszący nowogardzkich podstawówek oraz mecz oldboy 50+ i 60+.

red.

powiązane – „Jutro otwarcie”

Kontynuuj czytanie

Nowogard

Jutro otwarcie

Nowogard. Na jutro zaplanowano oficjalne otwarcie boiska ze sztuczna nawierzchnia.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Na stadion miejski przyjadą znani trenerzy i piłkarze – szczegóły na plakacie.

red.

powiązane – „Dlaczego nie było referendum w Nowogardzie?”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie