Connect with us

Aktualności

Dlaczego Jenny zrezygnowała?

Goleniów. Jenny Crissey nie jest już radną miejską w Goleniowie. Zapytaliśmy ją o powody rezygnacji z mandatu radnej.

Opublikowane

w dniu

Jenny Crissey posiadająca amerykańskie i polskie obywatelstwa, od jesieni roku 2018 do ostatniej sesji rady miejskiej była radną z „KWW Roberta Krupowicza”. Wraz z Jolantą Musialską panie zastąpiły Krupowicza i Henryka Zajkę gdy ci zrezygnowali po wyborze z mandatów radnych, robiąc miejsce kolejnym na liście ze swego ugrupowania.

W załączonej rozmowie, Jenny mówi m.in.:”… bardzo szybko odczułam, że ludzie patrzą na mnie jak na inną, jak jestem łatwym celem (…)Już w lutym mówiłam burmistrzowi, że to nie jest miejsce dla mnie i nie wiem, czy chce to dalej kontynuować. On mi powiedział ok. Jenny, to jest twoja decyzja i nikt cię nie trzyma. To jest twoje życie i możesz robić tak jak uważasz (…) Radnym nic nie mówiłam, złożyła pisemną rezygnację…”.

W rozmowie uczestniczył z offu Daniel Jacewicz, jako tłumacz trudniejszych zwrotów.

red.
powiązane – „W radzie jest taki zimny klimat

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie