Connect with us

Goleniów

Dla kogo i na co dotacje

Goleniów. Burmistrz przyznał ponad 300 tys. zł dotacji na różne cele organizacjom niezaliczanym do sektora finansów publicznych.

Opublikowane

w dniu

I tak na organizację różnych form wypoczynku zimowego dla dzieci i młodzieży Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne „Helenów” w Goleniowie dostało 11 340 zł, a Stowarzyszenie Centrum Animacji Młodzieży w Goleniowie 10 650 zł

Na działania na rzecz osób w wieku emerytalnym pn. Prowadzenie świetlic dziennego pobytu dla seniorów:

  1. Stowarzyszenie Osób z Chorobami Neurologicznymi „Tulipan” w Goleniowie/ prowadzenie świetlicy w:
  • Centrum Aktywności Lokalnej w Goleniowie 62 000 zł
  • Klubie Stara Hydrofornia w Goleniowie (Osiedle Helenów) 32 000 zł
  • Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Goleniowie Filia w Mostach 22 000 zł
  1. Stowarzyszenie Odnowy Wsi „Zapiecek” w Danowie/ prowadzenie świetlicy w:
  • świetlicy wiejskiej w Danowie 22 000 zł

3.Stowarzyszenie Odnowy Wsi „Grodnica” w Kliniskach Wielkich/ prowadzenie świetlicy w:

  • świetlicy w Kliniskach Wielkich 22 000 zł

Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami Oddział w Goleniowie na realizację zadania publicznego z zakresu ochrony zwierząt 75 000 zł.

Goleniowskie Stowarzyszenia Kobiet z Problemem Onkologicznym „Ewa” w Goleniowie na ochronę i promocję zdrowia dostało 30 000 zł.

Polski Komitet Pomocy Społecznej w Szczecinie na pozyskiwanie, magazynowanie i dystrybucja żywności dostało 12 000 zł.

Stowarzyszenia Centrum Animacji Młodzieży w Goleniowie na przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym pn. Prowadzenie Centrum Animacji Młodzieży w Goleniowie, dostało 65 000 zł.

red.

powiązane – „Powiat – bezrobocie w latach 2016-21″

Goleniów

Gmina szuka sekretarza

Goleniów. Do końca przyszłego tygodnia trwa nabór na stanowisko Sekretarza Gminy w Urzędzie Gminy i Miasta w Goleniowie.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, dotychczasowy sekretarz Arkadiusz Sell, wrócił na stanowisko wcześniej zajmowane – kierownika Biura Rady Miejskiej.

red.

powiązane – „Kto komu podlega”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Protestu nie będzie.

Goleniów. Sąd Apelacyjny w Szczecinie w dniu 19.07.2024 r. zmienił postanowienie Sądu Okręgowego w Szczecinie z dnia 17.07.2024 r. i oddalił odwołanie Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, zgromadzenie planowane na sobotę 20.07.2024 r. nie odbędzie się. Wszystkie wcześniejsze informacje i zalecenia dotyczące zmian w organizacji ruchu są zatem nieaktualne.

red.

powiązane – „W sobotę utrudnienia”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

W sobotę utrudnienia

Goleniów. W sobotę 20 lipca 2024, w godzinach 7:30-14:30 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na odcinku trasy S3 w kierunku Świnoujścia.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, od zjazdu na węźle Goleniów Południe, do pasa wyjazdowego na węźle Goleniów Południe planowany będzie protest przewoźników.

Burmistrz wydała decyzję zakazującą dla tego zgromadzenia, jednak wnioskodawca – Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych – odwołał się do sądu okręgowego i decyzja burmistrza została uchylona. Burmistrz korzystając z przysługującego prawa będzie składał zażalenie na decyzję sądu w tej sprawie.

red.

powiązane – „Zmiana organizacji ruchu”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie