Connect with us

Aktualności

Derby Pomorza Zachodniego w cieniu kontrowersji

Derby Pomorza Zachodniego w III Lidze Wielkopolskiej miały być wielkim świętem koszykówki a tymczasem kończyły się w atmosferze skandalu i mocno kontrowersyjnych decyzji sędziowskich. Bombardier wygrał 81:63

Opublikowane

w dniu

Pierwsza i druga kwarta meczu była wyrównana. Przez większość czasu na prowadzeniu był Gryf, jednak gospodarze starali się utrzymywać niewielką stratę. Prawdziwą huśtawkę nastrojów przeżyli kibice w trzeciej kwarcie, kiedy to goście z Goleniowa prowadzili już różnicą nawet 18 punktów, później jednak nie byli w stanie poradzić sobie z Filipem Starostą z Bombardiera, który podkoszowymi wejściami zdobywał seryjnie punkty i odrobił w ten sposób stratę swojej drużyny. Czwarta kwarta to przez pierwsze kilka minut walka kosz za kosz i coraz częściej pojawiające się kontrowersyjne decyzje sędziów, skutkujące przewinieniami technicznymi i wykluczeniami dla zawodników Gryfa. Efektem było ostatecznie zwycięstwo gospodarzy różnicą 18 punktów. W poniedziałek wieczorem na oficjalnej stronie klubu (www.gryfgoleniow.pl) ma być opublikowany materiał wideo z kontrowersyjnym decyzjami arbitrów z meczu Bombardier-Gryf.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie