Connect with us

Nowogard

Deratyzacja w Nowogardzie?

Nowogard. Burmistrz apeluje o przeprowadzenie w nadchodzącym tygodniu skoordynowanej deratyzacji na terenie gminy Nowogard.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, Spółdzielnia Mieszkaniowa Gardno w Nowogardzie poinformowała, że na terenie spółdzielni w poprzednich miesiącach, pojawił się problem gryzoni. Szczury drążąc podziemne kanały w poszukiwaniu pożywienia spowodowały zapadnięcie się szlaku komunikacyjnego, co można było zaobserwować na chodniku wzdłuż ulicy Armii Krajowej i Warszawskiej. Stąd decyzja burmistrza o przeprowadzeniu skoordynowanej deratyzacji na terenie gminy Nowogard. W związku z tym zwrócił się z prośbą do mieszkańców, szczególnie domów wielorodzinnych, zarządców wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych aby przyłączyć się do wspólnej akcji deratyzacji w gminie Nowogard. Z informacji podanej przez gminę wynika, że koordynacja i apel mają polegać na tym, żeby właściciele i zarządcy nieruchomości przeprowadzili deratyzację we własnym zakresie i na własny koszt. Gmina apeluje, by dniach pomiędzy 16–20 .11. 2020 r. wyłożyć trutkę zgodnie z zamieszczoną ulotka, dołączoną do zakupionego produktu w miejscach gdzie szczury pojawiają się najczęściej tj. przy śmietnikach, w piwnicach, na strychach, podwórzach, w budynkach gospodarczych.

W przypadku problemów z przeprowadzeniem deratyzacji na terenie własnej posesji, wszelkich informacji i pomocy ma udzielać Anna Stokłos z wydziału Gospodarki Komunalnej Mieszkaniowej i Ochrony Środowiska pod numerem telefonu 91 39 26 239.

red.

powiązane – „Sesja nadal odkładana”

Nowogard

Facebook odblokowany

Nowogard. Gmina poinformowała dzisiaj, że wszystkie konta zablokowane na gminnej stronie Facebooka zostały dzisiaj oficjalnie odblokowane.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, teraz zasadą numer jeden jest równość i zapewnienie takiego samego dostępu do informacji dla wszystkich mieszkańców gminy – transparentność i otwarty dialog są kluczowe dla budowania silnej i zjednoczonej społeczności.
Od dzisiaj, każdy mieszkaniec gminy ma pełen dostęp do gminnej strony na fb, aby móc wyrażać swoje opinie, zadawać pytania i brać aktywny udział w dyskusjach dotyczących lokalnych spraw.
Blokady kont dotyczyły poprzedniej kadencji rady i burmistrza.

red.

powiązane – „Hulajnogą na wybory”

Kontynuuj czytanie

Nowogard

Wydatki do kontroli

Nowogard. Burmistrz podpisał umowę na przeprowadzenie kontroli wydatków w urzędzie miejskim w Nowogardzie.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje burmistrz, dotyczy ona lat 2021-2024Wyniki i jej wyniki będą znane pod koniec wakacji – wtedy zostaną podejęte kolejne kroki prawne.

red.

powiązane – „Hulajnogą na wybory”

Kontynuuj czytanie

Nowogard

Hulajnogą na wybory

Goleniów, Nowogard. Hulajnogami TIER w dniu wyborów do parlamentu europejskiego bezpłatnie.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje TIER Mobility Poland, którego hulajnogi są dostepne w Goleniowie i Nowogardzie, przejazdy do i z lokali wyborczych w dniu wyborów do parlamentu europejskiego będą bezpłatne. Użytkownicy mogą skorzystać z kodu promocyjnego EU2024VOTE, aby otrzymać dwa darmowe przejazdy do 10 minut każdy na wszystkich pojazdach Dott i TIER.

Jak skorzystać z promocji:

Otwórz menu boczne w aplikacji TIER.
Kliknij Vouchery.
Wpisz kod EU2024VOTE i naciśnij Użyj Kodu.
*Po pierwszych 10 minutach każdej jazdy obowiązuje standardowa cena za minutę.
Obowiązują warunki i zasady. Oferta jest dostępna od 6 do 9 czerwca i jest ważna przez 24 godziny od momentu jej aktywacji w krajach należących do Unii Europejskiej.

red.

powiązane – „1146 kąpieli”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie