Connect with us

Aktualności

Dariusz M. przegrał wszystko

Znany goleniowski przestępca, Dariusz M., ostatecznie przegrał ostatni z długiej serii procesów, które wytaczał dziennikarzom Gazety Goleniowskiej praktycznie po każdej publikacji na temat jego wyczynów.

Opublikowane

w dniu

 Procesów było kilkanaście, wszystkie dotyczyły rzekomego naruszenia dóbr osobistych Dariusza M.: dobrego imienia, nieposzlakowanej opinii i innych takich. Oskarżał nas też, że przeszkadzamy mu w prowadzeniu działalności gospodarczej – i do tego akurat bez ociągania się przyznawaliśmy, bo w publikacjach chodziło nam m.in. o przestrogę dla tych, których „pan przedsiębiorca” nie zdążył jeszcze oskubać z majątku, a być może zamierzał.  Wszystkie procesy Dariusz M. przegrał, żadna ze spraw nie zakończyła się uznaniem jego racji. Dziś otrzymaliśmy wyrok Sądu Okręgowego w Szczecinie w ostatniej sprawie z powództwa pana M. Jak zwykle: przegrał. Nie wiedzie się też żonie Dariusza M., która swojej byłej wspólniczce wytoczyła proces o gigantyczne odszkodowanie za zerwanie umowy spółki. Żona pana M. również sprawę przegrała, wyrok nie jest jeszcze prawomocny. Sam Dariusz M. coraz więcej czasu spędza w sądach w roli oskarżonego. Lista zarzutów, paragrafów i poszkodowanych jest bardzo długa, a suma szkód ogromna. 

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Menadżer skarbnikiem

Goleniów. Andrzej Cieśliński opuścił fotel prezesa PGK i przeniósł się do UMiG – jest nowym skarbnikiem gminy.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami podsumowuje swoja dwuletnia pracę w PGK, mówiąc o aktualnym stanie spółki i jej głównym zadaniu, czyli odbiorze gminnych śmieci. Druga część rozmowy traktuje o wyzwaniach jakie niesie ze sobą funkcja skarbnika. Cieśliński mówi nam dlaczego będąc „menadżerem do wynajęcia” przyjął propozycje burmistrza i czy będzie tylko głównym księgowym budżetu, czy kreatywnym finansistą.

Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Cieśliński za Guzikiewicza

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie