Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

Czujność w Maszewie

MASZEWO. Już w ten piątek (10 listopada) do Maszewa zawita Teatr Węgajty, który obchodzi właśnie 35-lecie swojego istnienia. Zaprezentuje tam spektakl „Czujność”.

Opublikowane

w dniu

Po przedstawieniu, które rozpocznie się o godz. 19, widzowie będą mogli wziąć udział w spotkaniu z twórcami, ucząc się tańców i śpiewając, a także po prostu rozmawiając ze sobą.

Dzień później, 11 listopada, mieszkające na terenie naszego powiatu osoby dorosłe będą mogły wziąć udział w kilkugodzinnych warsztatach z Wacławem Sobaszkiem, założycielem Teatru Węgajty oraz z Mute Sobaszek, aktorką i muzykiem teatru. Tym spotkaniem organizatorzy imprezy, czyli miejscowy Teatr Krzyk, chcą zainaugurować grupę warsztatową dla dorosłych. Nie tylko po to, by robić teatr, ale przede wszystkim właśnie po to, by się spotykać.

Wizyta Teatru Węgajty w Maszewie to kolejna odsłona projektu "Tutaj Mieszkam", realizowanego przez Teatr Krzyk ze środków Stowarzyszenia Szanse Bezdroży Powiatu Goleniowskiego.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie