Connect with us

Aktualności

Cztery stłuczki

Piękna pogoda to pewny tłok na drogach nad morze. I wysokie ryzyko stłuczki, kolizji, nawet wypadku. W niedzielę rano na drogach powiatu prowadzących nad morze doszło do czterech zderzeń.

Opublikowane

w dniu

Trzy wydarzyły się na odcinku między Miękowem i Przybiernowem, gdzie droga jest jednopasmowa. Najpierw doszło do zderzenia dwóch samochodów, potem zanotowano stłuczkę z udziałem trzech pojazdów, wreszcie  okolicy Miękowa miała miejsce kolizja, w której zderzły się trzy samochody osobowe, a jedno dziecko trafiło na obserwację do szpitala.

Do zderzenia doszło też na drodze alternatywnej prowadzącej przez Widzieńsko. Tam stuknęły się dwa samochody.

Od rana drogi prowadzące nad morze były zakorkowane. Najpoważniej było na drodze S3/S6 przed węzłem drogowym "Rzęśnica", gdzie następuje zwężenie do jednego pasa i ograniczenie prędkości do 50 km/h. Korek miał kilka kilometrów, sięgał aż do wiaduktu na wysokości osiedla Bukowe w Szczecinie. Zatłoczone były też drogi alternatywne nad morze.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie