Connect with us

Aktualności

Cyrk na Fali

„Od wielu lat korzystam z basenu Fala. Ale sytuacja jest coraz gorsza”, pisze w liście do redakcji jeden z naszych czytelników.

Opublikowane

w dniu

Przedwczoraj doszło do incydentu w postaci pęknięcia a ostatecznie wypadnięcia drzwi od sauny suchej. Była jedna osoba lekko ranna na skutek upadającego szkła. Nie będę wspominał, że pewnie szyba bez atestów itd. Powinna być odporna na różnice temperatur itd. Przykładem mogą tu być szyby samochodowe, które są klejone (folia) i przy wypadku nie kruszą się w drobny mak. Ale to już zupełnie inny temat. Chodzi oto że dzisiaj chciałem skorzystać z sauny ale jest dalej nieczynna.

Dyrektor czy menager tego ośrodka już dawno powinien być nowy, kreatywny. Najwidoczniej taki zakres obowiązków i "tak poważna" awaria przerosła możliwości działu technicznego wraz z “dyrektorkiem” na czele. Mało tego, z dwa tygodnie temu w godzinach wieczornych też nie można było skorzystać z całego kompleksu ze względu na awarię prądu. Dodatkowo od 3 – 4 dni występują problemy z komputerem w recepcji oraz obsługą kart abonamentowych typu Benefis.
Proszę zapytać o to wszystko "dyretkorka" tego kompleksu i opublikowanie jego uzasadnień. Oczywiście pojechałem i nie tylko ja Do Gryfina i tam zostawiłem pieniądze…

Warto dodać jeszcze, że dość sporo osób przyjeżdża z Nowogardu i na próżno, bo brak było informacji na stronie internetowej o nieczynnej saunie suchej. Nie wiem jak jest na chwilę obecną, bo nie chcę mi się interesować tą komiczną sytuacją. Teraz pewnie sauna bedzzie nieczyna z 3 miesiące, bo dzwi do sauny kosztują majątek, to skomplikowana i złożona operacja techniczna wymagająca przygotowań i wyspecjalizowanego serwisu", czytamy w mailu.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie