Connect with us

Aktualności

Coraz mniej dziewczyn

Skromnie mogą w tym roku wyglądać wybory Miss Jeziora Dąbie. Wycofują się z nich kolejne kandydatki do tego tytułu.

Opublikowane

w dniu

Gdy upłynął termin zgłoszeń, było ich 14. Z dnia na dzień niestety kolejne się wykruszają i obecnie zostało ich tylko 9, jeżeli zrezygnują kolejne – tegoroczna obsada konkursu piękności, który odbędzie się 3 lipca w Lubczynie, może być wyjątkowo nieliczna. Co dziwne, nie zgłosiła się żadna dziewczyna z Goleniowa, a z całego powiatu jest tylko jedna – Justyna Wąsik ze Stepnicy (na zdjęciu).
Małgorzata Zera z goleniowskiego OSiR-u poinformowała nas, że wobec takiego obrotu spraw, zgłoszenia będą przyjmowane praktycznie do ostatniej chwili. Na zachętę dodamy, że główną nagrodą będzie warty ponad 2 tysiące złotych laptop, lauretki otrzymają także sprzęt rtv, biżuterię i inne cenne nagrody. wszystkie dziewczęta, które pojawią się na scenie mogą liczyć także na 200 zł "startowego", kosmetyki i inne upominki. Wybierana przez użytkowników portalu www.gazetagoleniowska.com Miss Internautów otrzyma nagrodę w postaci odtwarzacza mp4 ufundowanego przez salon RTV MIX AGD przy ul. Pocztowej w Goleniowie oraz zegarka z cyrkoniami marki Lorus, ufundowany przez firmę jubilerską Jurczak, działającą przy ul. Grunwaldzkiej w Goleniowie (www.firmowezegarki.pl).

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie