Connect with us

Aktualności

Ciężka sprawa do ogarnięcia

Ma grubo ponad milion fanów na całym świecie, regularnie występuje w Chinach, Stanach Zjednoczonych, Meksyku, czy krajach europejskich, kariery mogą mu pozazdrościć największe sławy polskiej sceny muzycznej. A w minioną sobotę dopiero po raz pierwszy oficjalnie zaprezentował się publiczności w swoim rodzinnym Goleniowie. Dorian Tomasiak, czy raczej Tom Swoon opowiedział nam, jak do tego wszystkiego doszło.

Opublikowane

w dniu

– Bardzo dużą liczbę fanów zaskarbiłem sobie na przykład w Gwatemali oraz w Chinach. I często tam wracam, szczególnie do Chin, gdzie właśnie znów wyjeżdżam na pięciodniową trasę, a w lipcu szykuje się powtórka. Przyznam, że to dla mnie ciężka sprawa do ogarnięcia, bo jeszcze kilka lat temu nie wyobrażałem sobie, że będę rozpoznawalny poza własnym domem i latał po całym świecie. Ale staram się coraz mocniej, żeby w Polsce też coś się działo, pracuję z polskim artystami, w tym z Kamilem Bednarkiem, z którym wystąpiłem w sobotę na urodzinach Goleniowa. Znamy się od ponad roku, pracujemy nad wspólnym numerem, efekty tej kolaboracji, mam nadzieję, będzie można wkrótce usłyszeć. Inna sprawa, że i ja, i Kamil jesteśmy dość zajętymi ludźmi, nie wiem więc jeszcze, kiedy uda nam się spotkać w studiu – mówi D. Tomasiak.

Pełen tekst wywiadu w dzisiejszym papierowym wydaniu "Gazety Goleniowskiej".

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie