Connect with us

Aktualności

Ciężka noc

Organizowanie rockowego koncertu w poniedziałkowy wieczór to może nie jest najszczęśliwszy wybór. Gdy jednak zmuszają do tego okoliczności, a zaproszone zespoły zapowiadają świetną zabawę, warto to zrobić.

Opublikowane

w dniu

Najlepszym tego dowodem impreza, która odbyła się 2 czerwca w sali Teatru Brama, podczas której fanom ciężkich brzmień zaprezentowały się kolejno goleniowski SLAVEOUT, MAGISTER TEMPLI z Norwegii, a przysłowiową wisienką na heavy metalowym torcie był występ weteranów sceny z San Francisco – SLOUGH FEG. I od początku do końca na scenie działo się znakomicie.

Publiczność skutecznie rozgrzana została przez niezawodny SLAVEOUT, później na scenie dzielili i rządzili Norwedzy, a prawdziwym – zgodnie z nazwą zespołu – mistrzem ceremonii był charyzmatyczny wokalista Abraxas Lancelot d`Ruckus, uwijający się w swoim szalonym tańcu i wprowadzający słuchaczy w świat Lovecraftiańskiego horroru. Efekt – znakomity. Tak samo było zresztą w przypadku SLOUGH FEG. Mike Scalzi (gitara/wokal) i jego załoga to po prostu klasa sama w sobie i… było to w poniedziałek słychać. Zespół promował na koncercie swoją najnowszą płytę "Digital Resistance", nie brakło też jednak klasyków z "Ape Uprising!" czy "Hardworlder". Melodyjnie, ale z mocą, przebojowo, ale nie "radiowo" – tak się gra heavy metal. O to w tej muzyce chodzi!

Ze względu, najpewniej, na niezbyt szczęśliwy termin (inny jednak nie był możliwy ze względu na to, że SLOUGH FEG i MAGISTER TEMPLI są w trakcie trasy po Europie) frekewncja nie była oszałamiająca, ci co byli – a pojawili się na koncercie między innymi fani ciężkich brzmień z Warszawy oraz trzech różnych miast w Niemczech – z pewnością nie żałowali.

Organizację koncertu wsparły firmy BIC Electric, Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja, a także Goleniowski Dom Kultury i Teatr Brama.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Menadżer skarbnikiem

Goleniów. Andrzej Cieśliński opuścił fotel prezesa PGK i przeniósł się do UMiG – jest nowym skarbnikiem gminy.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami podsumowuje swoja dwuletnia pracę w PGK, mówiąc o aktualnym stanie spółki i jej głównym zadaniu, czyli odbiorze gminnych śmieci. Druga część rozmowy traktuje o wyzwaniach jakie niesie ze sobą funkcja skarbnika. Cieśliński mówi nam dlaczego będąc „menadżerem do wynajęcia” przyjął propozycje burmistrza i czy będzie tylko głównym księgowym budżetu, czy kreatywnym finansistą.

Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Cieśliński za Guzikiewicza

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie