Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Maszewo

Chodnik w Budzieszowcach

Maszewo. W wyniku uzgodnień pomiędzy burmistrzem, a dyrektorem Zachodniopomorskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Koszalinie, rozpoczęła się budowa chodnika w miejscowości Budzieszowce.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, powstaje on wzdłuż drogi wojewódzkiej numer 113. Do końca bieżącego roku wybudowany zostanie odcinek około 370 metrów. W przyszłym roku planowana jest kontynuacja tego przedsięwzięcia.

red.

powiązane – „Przebudowa w Tarnowie”

Maszewo

Wkrótce otwarcie

Maszewo. W lutym br. rozpoczęto inwestycję przygotowującą siedzibę tworzonego właśnie Klubu „Senior+”.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, Nna klub został zaadaptowany obiekt, potocznie nazywany stolarnią, zlokalizowany przy ulicy Jedności Narodowej 44a w Maszewie. Budynek został dostosowany do potrzeb seniorów w szczególności z niepełnosprawnościami.

Klub „Senior+” jest inwestycją od dawna wyczekiwaną przez samych Seniorów, jak i ich rodziny. Zapotrzebowanie na tego typu usługi wzrasta rokrocznie, zwiększa się liczba osób zależnych. Klub przyczyni się do aktywizacji Seniorów i ich pełnoprawny udział w życiu społecznym.

11 lipca br. rozpocznie się nabór uczestników do Klubu „Senior+”, którego rozpoczęcie działalności planowane jest na 1 września br.

Projekt jest realizowany w ramach Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2021 – 2025. Edycja 2021. Gmina na ten cel uzyskała dofinansowanie w wysokości 160 tys. złotych.

red.

powiązane – „Granty dla Dębic i Radzanka”

Kontynuuj czytanie

Maszewo

Piknik w Radzanku

Maszewo. W jutrzejszą sobotę w Radzanku urządzają Piknik.

Opublikowane

w dniu

Szczegóły na plakacie obok.

red.

powiązane – „Mistrzowie szkółek”

Kontynuuj czytanie

Maszewo

Mistrzowie szkółek

Maszewo. W ostatni weekend czerwca br. odbyło się kilka imprez sportowych w których wzięli udział podopieczni Klubu UKS Ratusz Maszewo.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, w dniach 25-26.06.2022r. w Raszkowie odbyły się Mistrzostwa Polski szkółek kolarskich. W rywalizacji brało udział ponad 500 zawodników we wszystkich kategoriach w tym trzech z Klubu UKS Ratusz Maszewo. Podwójny dublet i złote medale uzyskali Filip Podgórski oraz Julian Obrusiewicz w jeździe indywidualnej na czas oraz ze startu wspólnego. Na 6 pozycji w jeździe na czas uplasował się Mateusz Janicki a ze startu wspólnego zajął pozycję 27.

W Mistrzostwach Polski juniorek w dniu 26.06.2022 odbywających się w Nowym Dworze Mazowieckim Anna Preca zajęła 7 miejsce ze startu wspólnego na dystansie 78 km natomiast w wyścigach szosowych, Velo Baltic Połczyn Zdrój, Andrzej Felisiak zajął 3 miejsce open a Mateusz Pieprz zajął 7 miejsce open oraz 3 miejsce w kategorii.

red.

powiązane – „Granty dla Dębic i Radzanka”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie