Connect with us

Aktualności

Cenne zwycięstwo na koniec rundy

W niedzielne popołudnie drugoligowy Gryf na zakończenie rundy zasadniczej mierzył się z rezerwami Trefla Sopot.

goleniowska.com

Opublikowane

w dniu

Obie ekipy już przed tą kolejką miały zagwarantowany udział w fazie play off. Zespół z Sopotu znajdował się na ósmej lokacie, zaś Gryf na szóstej pozycji. Podopieczni duetu trenerskiego A.Molenda-M.Zarzeczny chcąc myśleć o zajęciu czwartej lokaty co wiązać się mogło z przewagą boiska w fazie play off musieli przede wszystkim pokonać rywali z Sopotu. Plan udało się zrealizować i Gryf po ciężkim meczu pokonał Trefla II różnicą dziesięciu punktów (77:67). Co ważne każdą z czterech części meczu goleniowianie kończyli zwycięstwem choć przydarzyły się im przestoje, dzięki którym rywale odrabiali straty. Kolejny double-double w sezonie zaliczył Maciej Adamkiewicz (10pkt/11 zbiórek), natomiast motorem napędowym zespołu w tym meczu był duet Marcin Zarzeczny (25 punktów, 7 asyst) i Tomasz Balcerek (20pkt. 9 asyst), którzy w trudnych momentach skutecznie brali na siebie ciężar gry i zdobywali ważne punkty. Gryf ostatecznie zajął doskonałe czwarte miejsce w tabeli i w 1. fazie PLAY OFF (do dwóch zwycięstw, przegrywający odpada) zmierzy się z Domino Inowrocław.    GRYF GOLENIÓW – TREFL II SOPOT 77:67 (23:21/20:14/14:13/20:19) GRYF: Zarzeczny (25), Balcerek (20), Adamkiewicz (10), Kulczyński (10), Soczewski (8), Bury (2), Żyłczyński (2), Żylak (0), Musialski (0), Gajdel (0), Motyl, Jakubiszak.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Spalarnia nie musi być w Goleniowie, ale Goleniów ma najlepszą lokalizację – mówi Chrzanowski.

Goleniów. Przewodniczący CZG R-XXI Jacek Chrzanowski opowiada o planach powstania w Goleniowie czystej spalarni odpadów.

Avatar

Opublikowane

w dniu

Około 20 tysięcy ton frakcji odpadów ma rocznie do spalenia związek 27 gmin, do którego chce przystąpić gmina Goleniów. Goleniów ma pomiędzy bazą PGK, a PEC odpowiednią lokalizację. Ale w grę wchodzi także Łobez, Świnoujście i Drawsko. To nie jedyne plany jakie z gmina Goleniów wiąże R-XXI. Więcej o spalarni, jej technologii, samym R-XXI i jego planach inwestycyjnych oraz koncepcji udziału gminy Goleniów w związku i korzyściach z tego płynących, mówi w rozmowie obok przewodniczący Chrzanowski.

red.

powiązane – „Termiczna obróbka odpadów w Goleniowie?”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Czekamy na zaproszenie od burmistrza

Goleniów. Mieszkańcy okolic ulicy Metalowej nie rezygnują z walki o nowa ulicę, a burmistrz mówił o nowym dofinansowaniu jej budowy.

Avatar

Opublikowane

w dniu

Ich przedstawicielka Irena Henkelman, spotkała się z radnymi. Co mówiła radnym oraz bezpośrednio na zatłoczonej ulicy prezentujemy w materiale filmowym obok.
Na samej sesji przed zwolnieniem chorobowym burmistrz Robert Krupowicz niespodziewanie poinformował, że jest możliwość zwiększonego dofinansowania tej budowy ze środków zewnętrznych.

red.

powiązane – „Metalowa dofinansowana

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Rok szkolny inaczej

Goleniów. Zachodniopomorski Kurator Oświaty mówi nam o rozpoczynającym się we wtorek roku szkolnym.

Avatar

Opublikowane

w dniu

Magdalena Zarębska-Kulesza potwierdza, że praktycznie w każdej szkole może być nieco inaczej, bo wiele zależy od decyzji dyrektora placówki. To bowiem dyrektorz mają decydujący wpływ na organizacje zająć w nowym roku szkolnym w czasie obostrzeń wynikających z pandemii. Jednak rodzice też nie stracili uprawnień do kontrolowania tego, co się teraz w szkołach będzie działo. Więcej – patrz nagranie.

red.

powiązane – „Matury w powiecie

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie