Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

Cenne zwycięstwo na koniec rundy

W niedzielne popołudnie drugoligowy Gryf na zakończenie rundy zasadniczej mierzył się z rezerwami Trefla Sopot.

Opublikowane

w dniu

Obie ekipy już przed tą kolejką miały zagwarantowany udział w fazie play off. Zespół z Sopotu znajdował się na ósmej lokacie, zaś Gryf na szóstej pozycji. Podopieczni duetu trenerskiego A.Molenda-M.Zarzeczny chcąc myśleć o zajęciu czwartej lokaty co wiązać się mogło z przewagą boiska w fazie play off musieli przede wszystkim pokonać rywali z Sopotu. Plan udało się zrealizować i Gryf po ciężkim meczu pokonał Trefla II różnicą dziesięciu punktów (77:67). Co ważne każdą z czterech części meczu goleniowianie kończyli zwycięstwem choć przydarzyły się im przestoje, dzięki którym rywale odrabiali straty. Kolejny double-double w sezonie zaliczył Maciej Adamkiewicz (10pkt/11 zbiórek), natomiast motorem napędowym zespołu w tym meczu był duet Marcin Zarzeczny (25 punktów, 7 asyst) i Tomasz Balcerek (20pkt. 9 asyst), którzy w trudnych momentach skutecznie brali na siebie ciężar gry i zdobywali ważne punkty. Gryf ostatecznie zajął doskonałe czwarte miejsce w tabeli i w 1. fazie PLAY OFF (do dwóch zwycięstw, przegrywający odpada) zmierzy się z Domino Inowrocław.    GRYF GOLENIÓW – TREFL II SOPOT 77:67 (23:21/20:14/14:13/20:19) GRYF: Zarzeczny (25), Balcerek (20), Adamkiewicz (10), Kulczyński (10), Soczewski (8), Bury (2), Żyłczyński (2), Żylak (0), Musialski (0), Gajdel (0), Motyl, Jakubiszak.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie