Connect with us

Aktualności

C. Martyniuk asystentem burmistrza

Dziennikarz „Gazety Goleniowskiej” i „Kuriera Szczecińskiego” Cezary Martyniuk od 1 lutego pracował będzie jako asystent burmistrza Goleniowa Roberta Krupowicza. Odpowiedzialny będzie za komunikację społeczną.

Opublikowane

w dniu

R. Krupowicz mówi, że PR-owca postanowił zatrudnić po zakończeniu kampanii wyborczej, w trakcie której, jak sam stwierdził, nie do końca radził sobie zw zjadliwą krytyką ze strony jednego z lokalnych tytułów prasowych. Nazwy nie podaje, domyśleć się można jednak bez trudu, że chodzi o "Puls Goleniowa".

"Stwierdziłem, że drugi raz nie popełnię tego błędu i muszę znaleźć człowieka, który pomoże mi w prowadzeniu i podtrzymywaniu komunikacji społecznej. Szukałem współpracownika, który bardzo dobrze zna świat mediów, potrafi w przejrzysty sposób formułować informacje, kompilować je, a przy tym zna lokalne środowisko", mówi. "Uznałem, że redaktor Martyniuk spełnia wszystkie warunki i spytałem, czy nie zechciałby podjąć się wyzwania. Odpowiedź była pozytywna".

C. Martyniuk zatrudniony zostanie jako asystent burmistrza, jego głównym zadaniem będzie aktywne przekazywanie informacji o działaniach podejmowanych przez gminę w mediach społecznościowych. R. Krupowicz twierdzi, że nie ustalono jeszcze warunków finansowych, nasz długoletni redakcyjny kolega ma też od niego zgodę na dalszą pracę w mediach. Dlatego nie rezygnuje on z pracy w "Gazecie Goleniowskiej" i "Kurierze Szczecińskim" i nadal będzie obecny na ich łamach. W magistracie zastąpi Marię Palicę, która przez trzy ostatnie lata zajmowała się prowadzeniem oficjalnej strony internetowej Gminy Goleniów.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie