Connect with us

Goleniów

Burmistrz na zwolnieniu

Goleniów. Burmistrz Robert Krupowicz tłumaczy dlaczego jest mniej aktywny na swoim profilu FB.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Na redagowanym przez niego za pomocą sztabu gminnych urzędników i sprzętu, ale finansowanym przez gminnych podatników profilu na FB „Robert Krupowicz – Twój burmistrz Goleniowa” ukazał się taki wpis:„W związku z dłuższym zwolnieniem lekarskim nie będę obecnie odpowiadać na Państwa zapytania w przesyłanych wiadomościach oraz wpisy na FB. Proszę wszelkie pytania kierować na fun page Gmina Goleniów lub bezpośrednio do Urzędu Miasta i Gminy Goleniów. Dziękuję za zrozumienie i życzę słonecznych wakacji oraz dobrego nastroju”.

Warto zwrócić uwagę, że burmistrz uznał za stosowne wytłumaczyć się tylko z ograniczenia swojej aktywności na FB. Ani słowa o problemach wynikających z jego absencji chorobowej dla gminy i jej spraw – wszak za to otrzymuje wynagrodzenie, a nie za aktywność na prywatnym FB. Tak czy inaczej życzymy Robertowi Krupowiczowi dużo zdrowia.

red.

powiązane – „Krupowicz – głosuję na Trzaskowskiego”

Goleniów

Sam Chrystus zaprasza na nocną adorację

Goleniów. Jutro, w nocy z piątku na sobotę jak co miesiąc każdy będzie mógł adorować Najświętszy Sakrament.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

W pierwszy piątek miesiąca (2.09) w kościele pw. Św. Katarzyny od wieczornej Mszy Świętej, do pierwszej soboty (3.09) miesiąca i Mszy Św. porannej oraz przez całą tę sobotę – w kościele pw. Św. Jerzego również. Wstęp wolny – Chrystus czeka na każdego w nocnej ciszy świątyni…

red.

powiązane – „Jest nowy krzyż”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Robocza rewizyta

Goleniów. Przedstawiciele Celowego Związku Gmin R-XXI wizytowali wczoraj bazę PGK w Goleniowie.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Jak nam powiedziała prezes PGK Andrzej Cieśliński, była to robocza rewizyta po wyjeździe przedstawicieli naszej gminy tydzień temu do Słajsina. Goście z R-XXI z przewodniczącym Jackiem Chrzanowskim, zapoznali się z warunkami bazy PGK oraz przeprowadzili rozmowy z wiceburmistrzami Zajko i Banachem oraz kierownictwem PGK. Oba spotkania mają wypracować warunki przystąpienia gminy Goleniów do CZG R-XXI.

red.

powiązane – „Z wizytą w Słajsinie”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Msza ostatniej szansy

Goleniów. Mszą Świętą ostatniej szansy proboszcz nazwał Mszę o godz. 20.00 w niedzielę.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Ksiądz proboszcz Krzysztof Musiałek Schr. z parafii pw. Św. Katarzyny w Goleniowie widząc potrzebę duszpasterską, podjął decyzję, że we wszystkie niedziele w roku – a nie tylko w okresie wakacyjnym – będzie odprawiana Msza Św. o godz. 20:00. Nazwał ją właśnie Mszą Św. ostatniej szansy.

red.

powiązane – „Tylko dla niewierzących – mężczyźni z różańcem na ulicach Goleniowa”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie