Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Goleniów

Burmistrz inspektora przyjmie

Goleniów. O naborze na stanowisko inspektora ds. mediów
informuje gmina.

Opublikowane

w dniu

Chodzi o stanowisko niespodziewania zwolnione niedawno przez Cezarego Martyniuka, a teraz czasowo obsadzone przez Annę Szczerbę – do czasu rozstrzygnięcia naboru. Inspektor ma podlegać bezpośrednio burmistrzowi.

Jak czytamy w BIP urzędu, do zadań inspektora mają należeć:

1) opracowanie i koordynowanie polityki informacyjnej gminy w środkach masowego przekazu oraz w mediach społecznościowych:
a) planowanie rozwoju komunikacji w kanałach social media,
b) tworzenie i publikowanie treści postów, grafik, plansz informacyjnych, zdjęć, filmów w mediach społecznościowych,
c) redagowanie angażujących postów oraz późniejsze moderowanie dyskusji i odpowiadanie na pytania,
d) opracowanie i zarządzanie kampaniami promującymi gminę,
e) monitorowanie i analiza publikacji o gminie Goleniów publikowanych w środkach masowego przekazu,
f) organizowanie odpowiedzi na krytykę prasową dotyczącą burmistrza gminy Goleniów oraz podejmowanych decyzjach dotyczących gminy,
g) organizowanie i obsługa konferencji prasowych burmistrza gminy Goleniów;

2) obsługa medialna wydarzeń i imprez gminnych;

3) współudział w opracowywaniu harmonogramów spotkań burmistrza gminy Goleniów oraz harmonogramu wizytacji oficjalnych delegacji przebywających na terenie Gminy;

4) redagowanie i zarządzanie treścią stron internetowych związanych z promocją Goleniowskiego Parku Przemysłowego;

5) Odpowiedzialność za komunikację między Urzędem Gminy i Miasta w Goleniowie a inwestorami Goleniowskiego Parku Przemysłowego:
a) utrzymywanie kontaktów z inwestorami, innymi instytucjami oraz wskazanymi przez inwestorów podmiotami,
b) projektowanie dedykowanych mailingów do przedsiębiorców,
c) współpraca przy sporządzaniu i aktualizacji miejskiej oferty inwestycyjnej,
d) prezentowanie ofert oraz walorów inwestycyjnych Gminy i podmiotów z nią współpracujących w mediach;

6) kreowanie wizerunku Gminy Goleniów w głównych programach, eventach i wydarzeniach:
a) GAP,
b) Goleniowska Mila Niepodległości,
c) Urodziny Goleniowa,
d) Goleniów CUP,
e) program prewencyjny „inwestuję w bezpieczeństwo” i inne;

7) Projektowanie i skład katalogów, broszur, folderów informacyjnych, promocyjnych i innych materiałów poligraficznych wydawanych przez Urząd gminy Goleniów.

Do uprawnień inspektora należą:

  • używanie pieczątki osobowej z tytułem inspektora ds. mediów,
  • wgląd do wszystkich dokumentów mających związek z wykonywanymi obowiązkami.

Oferty można składać do 7 czerwca.

red.

powiązane – „Burmistrz stawia na kobiety”

Goleniów

Konsultacje w sprawie inwestycji Panattoni

Goleniów. Gmina zaprasza zainteresowanych na spotkanie konsultacyjno-informacyjne w sprawie terenu u zbiegu ul. Nowogardzkiej i obwodnicy wschodniej.

Opublikowane

w dniu

Przypomnijmy, że firma Panattoni, starająca się o możliwość wykorzystania tego terenu od 4 lat, wystąpił do gminy z wnioskiem o przystąpienie do opracowania miejscowego planu przestrzennego zagospodarowania tego miejsca. Miała się tym zająć rada miejska podczas ostatniej sesji, ale na wniosek mieszkańców, burmistrz wycofał projekt uchwały w tej sprawie – by przeprowadzić konsultacje z mieszkańcami.

Jak podaje gmina, tematem konsultacji mają być nowe tereny przeznaczonych pod rozwój gospodarczy w gminie Goleniów ze szczególnym uwzględnieniem proponowanego planu zagospodarowania przestrzennego w obrębie geodezyjnym Żółwia Błoć.

Spotkanie odbędzie się z udziałem zastępcy burmistrza gminy Goleniów Tomasza Banacha, w sali konferencyjnej Urzędu Gminy i miasta w Goleniowie 11 października 2022 r. o godz. 16.00.

red.

powiązane – „Kolejne centrum logistyczne Panattoni”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Zebrali prawie 270 kg grzybów

Goleniów. W minioną sobotę w Nadleśnictwie Kliniska odbyła się kolejna edycja „Wielkiego Grzybobrania w Puszczy Goleniowskiej”.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje nadleśnictwo, w tegorocznej edycji grzybowych zawodów wzięło udział 46 zespołów rodzinnych. Łącznie wszyscy uczestnicy zebrali 268,61 kg grzybów. 3 zespoły rodzinne, które zebrały największą ilość grzybów zostały nagrodzone statuetkami oraz nagrodami niespodziankami

I miejsce zajął zespół rodzinny Pani Anny, który zebrał 20,76 kg

II miejsce zajął zespół rodzinny Pana Pawła, który zebrał 19,87 kg

III miejsce zajął zespół rodzinny Pani Beriety, który zebrał 16,63 kg

Po zakończonych zbiorach na uczestników wydarzenia czekała zupa grzybowa oraz przysmaki z dziczyzny serwowane przez Food Truck „Dobre z Lasu”. Nie zabrakło kawy żołędziowej oraz ciasteczek z nasionami pokrzywy serwowanymi w „Leśnej kawiarence”. Na smakoszy czekały gorące gofry pieczone przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Rogowie.

Podczas wydarzenia Panie z Klubu Seniora „Złota Jesień” z Klinisk Wielkich prezentowały rękodzieło wykonywane podczas spotkań klubu.

Nie zabrakło również atrakcji dla dzieci. Na stanowisku edukacyjnym dzieci wraz z rodzicami mogły wziąć udział w konkursach wiedzy o lesie, nauczyć się rozpoznawania grzybów trujących i jadalnych, a także zapoznać się z pracą leśnika.

red.

powiązane – „Efekt wizualny”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

„Załom Leśna”

Goleniów. Pierwsze autobusy szczecińskiej komunikacji miejskiej w Centrum Przesiadkowym w Załomiu pojawiły się dzisiaj rano – to przystanek „Załom Leśna”.

Opublikowane

w dniu

Prawie rok po uruchomieniu tego centrum. Stało się tak, bo zakończyły się wreszcie wielomisięczne negocjacje pomiędzy gminą Goleniów, a gminą Miasto Szczecin dotyczące obsługi przez szczecińskie autobusy przystanku po goleniowskiej części Załomia. Porozumienie jest kontynuacją umowy z 2017 r., która zakładała, że gmina Goleniów wybuduje infrastrukturę przystanku, a Szczecin – nowy odcinek ulicy Leśnej oraz uruchomi linie autobusowe, za które Goleniow nie będzie musieł płacić.

Jak podaje gmina, 1 zł. miesięcznie przez 5 lat będzie płaciła gmina Goleniów za dwie linie autobusowe nr 77 i 96, które będą przejeżdżać przez nowy przystanek „Załom Leśna” pięć razy dziennie, w godzinach: 6.30, 6.45, 7.45, 15.45, 16.00. Za inne – dodatkowe połączenia autobusów ZDiTM gmina zapłaci tyle co inne gminy.

Do nowej pętli będzie dojeżdżała komunikacja miejska gminy Goleniów, jak również autobusy przewoźników komercyjnych.

red.

powiązane – „Gmina dopłaci do rachunków za wodę?”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie