Connect with us

Aktualności

Bił, kopał, wyzywał

Policjanci z Komendy Powiatowej w Goleniowie zatrzymali 59-letniego mężczyznę, który znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją konkubiną.

Opublikowane

w dniu

Mundurowi otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej. Na miejscu, jak informuje Julita Filipczuk z komendy powiatowej, zastali pobitą kobietę i jej agresywnego, pijanego partnera. Okazało się, że 59-latek nie pierwszy raz ją skatował.

Z relacji kobiety wynika, że konkubent znęcał się nad nią prawie 1,5 roku. Podczas jednej z awantur pobił ją tak dotkliwie, że oprócz siniaków, miała także złamany nos i rany głowy. Ustalono ponadto, że mężczyzna miał na swoim koncie również groźby, kierowane pod adresem sąsiadki, którą straszył pozbawieniem życia.
W chwili zatrzymania sprawca był pijany. Badanie alkotestem wykazało 2,5 promila alkoholu. Usłyszał już zarzuty, a zebrany materiał dowodowy pozwolił sędziemu na zastosowanie wobec podejrzanego dwumiesięcznego aresztu. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie