Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

Biegli po pomoc

Ponad 30 puszek pełnych pieniędzy i kilka tysięcy ludzi wciągniętych we wspólną, mającą szczytny cel zabawę – to efekt charytatywnej sztafety na rzecz służącego w 3. batalionie logistycznym w podgoleniowskich Glewicach kaprala Kamila Cioska.

Opublikowane

w dniu

Bieg rozpoczął się w piątek w południe, zakończył w sobotę o tej samej porze. Towarzyszył mu między innymi piknik z pokazem sprzętu wojskowego, a co najważniejsze w zorganizowanej na stadionie miejskim w Goleniowie imprezie wzięło udział wielu ludzi – na bieżni pojawiło się ich ponad 600, w całej imprezie, jak nas poinformował dowódca batalionu, podpułkownik Radosław Sułek, było ich około 2000. A efekt zbiórki jest bardzo zadowalający, bo z puszek wyciągnięto ok. 35 tys. zł. To ze sporą górką wystarczy na opłacenie pierwszego turnusu rehabilitacyjnego dla K. Cioska.

Więcej informacji na ten temat pomocy dla żołnierza, który po niefortunnym skoku do wody cierpi na niedowład czterokończynowy, można znaleźć na Facebooku pod hasłem „Sztafeta 24h dla kaprala Cioska”.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie